10 000 m jooksus tulid Eesti meistriteks Pavel Loskutov ja Jekaterina Patjuk

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi jooksjad Pavel Loskutov ja Jekaterina Patjuk võidutesid täna Kohila staadionil Kuldliiga kolmanda etapi raames toimunud Eesti meistrivõistluste 10 000 m distantsil. Vanameister Loskutovi edu tema peamise konkurendi Taivo Püi ees osutus napiks. Loskutov võitis Eesti meistritiitli ajaga 30.05,76. Teise koha saanud Sportkeskus.ee esindaja Püi kaotas Loskutovile 1,20 sekundit. Mõlemal mehel jäi juuli lõpus toimuvate Barcelona Euroopa meistrivõistluste norm 29.00 täitmata. Pronksmedali võitis 42-aastane veteran Vjatšeslav Košelev (KJK Sillamäe Kalev) 30.52,81-ga.

Naistest ei olnud kellegil midagi vastu panna Jekaterina Patjukile, kes läbis distantsi ajaga 35.19,55. Patjuki edu teisena lõpetanud Evelin Kärneri (Nõmme KJK) ees oli koguni ligi kaks minutit. Kolmanda koha sai Olga Andrejeva (SK Stamina) 38.58,73-ga.