24. Paju lahingu aastapäeva jooksu võitsid Raivo Alla ja Karin Redi

valga 2
Meeste esikolmik autasustamisel. Vasakult. Mart Andresson, Raivo Alla ja Margus Koor. Foto: Valga Sport

Täna toimus Valga Sport eestvedamisel 24. Paju Lahingu aastapäeva jooks, mille 7 km pikkuse distantsi võitis meestest suure eduga Elujooksja Raivo Alla ja naistest SK ProRunner esindaja Karin Redi.

Alla läbis trassi ajaga 23.13, edestades järgnevat lõpetajat üle kahe minuti. Teiseks jooksis end Mart Andresson (Alternatiivsed Jooksjad) ajaga 25.52 ja kolmandaks tuli Margus Koor Valgamaa malevast ajaga 26.37. Naiste kiireimaks osutus Karin Redi (SK Prorunner) ajaga 31.41. 13 sekundiga kaotas talle Eleri Hirv Tartu malevast. Kolmanda koha sai Marika Koplimägi ajaga 34.19.

Meeste vanusklasside parimad olid M45+ Marek Luts (Täppsportlased) ajaga 27.36 ja M55+ vanuseklassis kohalik Valga jooksja Aivar Jesse 31.38. Naiste vanuseklasside kiiremad jooksjad: N35+ Marika Koplimägi eesti kaitseväest ajaga 34.19 ja N45+ võitja Heldi Kaares. Noortest olid kiiremad Kristo Jesse ja Keit Marit Jürgens. Kokku osales tänasel jooksul 62 spordisõpra.