28. Rakvere rahvajooksu võitis Priit Aus

25. septembril toimunud 28. Rakvere rahvajooksu võitis Priit Aus (KJK Tipp), kel kulus 10 kilomeetri pikkuse distantsi läbimiseks aega 31.59. Ausil ei õnnestunud ka seekord alistada Vjatšeslav Košelevile kuuluvat rajarekordit 31.25. “Aasta tagasi sain siin teise koha, see jäi kripeldama ning tulin tänavu uuesti,” rääkis Priit Aus Virumaa Teatajale. “Vorm on päris hea, Rakvere jooks sobib hästi minu võistluskalendrisse sügiseste startide sekka. Siinse raja juures on väga meeldiv see, et raja viimane jooksukilomeeter kulgeb allamäge.” Teise koha saanud Dmitri aristov kaotas võitjale 37 sekundit. Kolmandana jõudis finišisse KJK Vike jooksja Elar Vulla ajaga 32.43. Esimesena jäi pjedestaalilt välja Eesti meistrivõistlustel maratonis hõbemedalile tulnud Andrus Lein, kaotades Vullale ligi minutiga.
,
Naiste seas võitis esikoha ajaga 39.34 üldarvestuses 17. kohal lõpetanud Rakvere suusaneiu Janelle Tarum. Tema järel kuulus teine koht rakverelannale Merje Tammele 45.22-ga. Kolmanda koha sai samuti Rakverest pärit Moonika Pilli 45.43-ga. Kokku läbis Rakvere rahvajooksu põhidistantsi 108 jooksjat. Rakvere rahvajooksu tulemused