3. Rae Run sügisjooksu võitis Mardo Lundver

Mardo Lundver (keskel) Rae Run sügisjooksu meeste põhiklassi autasustamisel. Foto: erakogu
Mardo Lundver (keskel) Rae Run sügisjooksu meeste põhiklassi autasustamisel. Foto: erakogu

Spordiklubi UP Sport eestvedamisel eile toimunud 3. Rae Run sügisjooksu 5,8 km pikkuse põhidistantsi võitis Rapla jooksuklubi esindaja Mardo Lundver, kellele koolus esikoht ka kolmest osavõistlusest koosnevas Rae Run jooksusarjas.

Ta jooksis Jüri terviseradadel kulgenud distantsi ajaga 19.31. “Kuna tugevad trennid on all, polnud ma piisavalt värske ja läksin pelgalt võidu peale välja, et kolmeetapilise jooksusarja üldvõit ära vormistada. Rajale oli pandud uus multšikate ja vihmasajuga kaasnes libedus ning valdavalt pehmepoolne pinnas, mistõttu head aega oodata polnudki. Naljaga pooleks öelduna oli vaja neljaliikmelist teatemeeskonda, mille avavahetust ise jooksin, et mind sel korral alistada. Panus vahefiniši võitmisesse ja teatetiimi edusse kulutas alguses liigselt energiat. Lõpuks tuligi seljavõit,” ütles Lundver ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Tema järel lõpetas jooksu üldarvestuses teisena Aaro Tiiksaar ajaga 20.29 ja kolmandana Marion Adusoo (SK ProRunner) ajaga 20.40. Naistest osutus kiireimaks Liliana Torn (Täppsportlased) tulemusega 22.27. Teiseks tuli Maris Terno 22.51-ga ja kolmandaks Triin Gede (Sparta) 24.49-ga. Kokku osales kolmandal Rae Run sügisjooksul 191 võistlejat lastejooksudel, 160 põhijooksul ning 13 teatejooksu tiimi.

Rae Run sügisjooksu tulemused