3000 m jooksus tulid Venemaa sisemeistriteks Orlov ja Zadorozhnaja

Moskvas täna lõppenud Venemaa kergejõustiku sisemeistrivõistlustel tuli 3000 m jooksus Venemaa meistriks Moskva Dünamo klubisse kuuluv 29-aastane Aleksandr Orlov (pildil) ajaga 7.57,64. Mehe isiklik tippmark sel distantsil on 7.54,55, mille ta jooksis veebruari keskel toimunud Moskva meistrivõistlustel. Alla kaheksa minuti suutsid peale Orlovi joosta veel kolm meest. Andrei Safranov, Andrei Farnosov ja Stanislav Anichenko mahtusid ühe sekundi sisse, saadeks ajaks 7.59. Fotofiniši põhjal võitis hõbemedali Safronov ja pronksi Farnosov.
Naiste arvestuses tuli Venemaa meistriks armee klubis harjutav 32-aastane Jelena Zadorozhnaja (pildil) ajaga 8.55,36. Ta oli ainus lõpetaja, kes sai aja alla üheksa minuti. Naise isiklik tippmark on nii kõva kui 8.35,11. Hõbemedali võitis Oksana Beljakova 9.00,48-ga ja pronksi Natalja Popkova 9.06,56-ga.