HeaTegevusJooksu võitsid Rauno Jallai ja Kertu Ränkel

4. HeaTegevusJooksu start. Foto: Võrumaa Spordiliit
4. HeaTegevusJooksu start. Foto: Võrumaa Spordiliit

Võrumaa Spordiliit korraldas eile Kubja suusabaasis 4. HeaTegevusJooksu, mille 8 km pikkuse põhidistantsi võitsid Rauno Jallai ja Kertu Ränkel.

Jooksu üldvõidu ajaga 31.18 noppinud Jallai (RJ Running) edestas teisena lõpetanud Margus Lehtnat (Silja Sport) ligi kahe ja poole minutiga. Lehtna aeg 33.44. Kolmanda koha sai Tarmo Mõttus (Haanja Rattaklubi) ajaga 35.16.

Naistest võitis esikoha Eesti suusakoondislase Raido Ränkeli abikaasa Kertu Ränkel (Võru Suusaklubi) tulemusega 39.59. “Enne starti ütlesin, et võidu peale jooksma ei lähe. Kuigi teadsin, kui stardipauk antakse on asi tavaliselt juba teine. Võtsin teise koha naisele sappa ja teise ringi lõpus viimasel pikal tõusul tõstsin veidi tempot ja nii ma eest lipsasingi,” rääkis Ränkel ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

“Joosta oli mõnus, sai ka ilusat loodust nautida. Eks lumega meeldiks mulle rohkem suusatada, aga ka joosta polnud ka hullu. Libe otseselt polnud, kuigi laskumistel pidin jalgu rohkem kontrollima. Tore on teha head noorsportlastele ja eelkõige ikka iseendale,” kiitis ta jooksu korraldajaid.

Klubikaaslane Consuelo Laanemäe Räim kaotas Ränkelile 17 sekundiga. Kolmandaks tuli Kerti Kesküla (SK Raudmees) ajaga 40.22.

HeaTegevusJooksu eesmärgiks on koguda toetust Võrumaa tublimate noorsportlaste tunnustamisele spordiaasta pidulikul lõpetamisel. Kes soovib oma panuse anda, suure või väikese, siis rekvisiidid on järgmised:

Saaja: MTÜ VÕRUMAA SPORDILIIT
A/A SEB Pangas: EE641010220248301221
Selgitus: “Noorsportlaste toetuseks”

4. HeaTegevusJooksu tulemused