77. Rabajooksu võitsid Tõnu Lillelaid ja Evelin Talts

Täna toimus Pääskülas SWECO Projekt AS-i ja Nõmme Linnaosa Valitsuse korraldamisel kevadine 77. rabajooks. Esimeses ühisstardis, kus 6,3 kilomeetri pikkusele ringile läks üle 1200 jooksja, osutus meestest kiireimaks Tõnu Lillelaid (pildil) täpselt 20 minutiga. 22 sekundit hiljem finišeeris Kristo Reinsalu. Kolmanda koha sai Allan Männi 20.29-ga.
,
Naistest võitis rabajooksu eelmisel päeval Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel hõbedale tulnud Stamina Arcotransport Jooksutiimi kuuluv Evelin Talts suure eduga ajaga 21.43. Teisena lõpetas Merill Mägi 23.27-ga. Kolmas oli Piret Pormeister täpselt 26 minutiga. Kokku osales jooksus 1839 registreerimiskaardi täitnud rahvaspordisõpra. Esimesed 1450 lõpetanut said insener Kristi Merilo poolt kujundatud toreda vimpli.