Viimased uudised

Arhiiv
Tuuli Tomingas. Foto: Scanpix

Eestlannad Hochfilzenis jälitussõitu ei jõudnud

Kolm Eesti laskesuusatajat võistlesid täna Austrias Hochfilzenis hooaja teisel MK-etapil naiste 7,5 km sprindidistantsil, kuid ükski neist jälitussõitu ei jõudnud. Eestlannadest lõpetas täna parimana pärast kummatki tiiru ühe trahviringi suusatanud Tuuli Tomingas 63. kohal (+2.22,0). Lamadestiirus kaks möödalasku teinud Regina Oja piirdus 71. kohaga (+2.40,5). Grete Gaim eksis ühe korra lamadestiirus ja sai 75. koha (+2.49,2. … Jätkub

Livigno keskmäestikulaagris on ideaalsed harjutamistingimused. Foto: Team Haanja

Kõhuviirus tabas keskmäestikulaagris 2/3 Eesti suusakoondisest

Eesti suusakoondis ehk Team Haanjal hakkab läbi saama keskmäestikulaager Itaalias Livignos, kus pidi paraku kokku puutuma ka leviva kõhuviirusega. Suurem osa tiimist jõudis laagrisse 3. detsembril, mõned varem, novembri lõpus. Koos Eesti koondisega treenib Itaalias ka Kasahstani suusataja Aleksei Poltoranin koos Andrus Veerpaluga. Livigno eeliseks laagripaigana on nii elamine kui treenimine 1800 m kõrgusel merepinnast – … Jätkub

Triinu Hausenberg toimetati kanderaamile. Foto: Eesti kahevõistlus ja suusahüpped

Kahevõistleja Triinu Hausenberg sai hüppetreeningul vigastada

Eesti kahevõistleja Triinu Hausenbergiga juhtus eile õnnetus, kui ta Tehvandi hüppamäel sai treeningul maandudes vigastada. “Trennis õnnestus Triinu Hausenbergil Tehvandi K90 suusahüppemäel natuke valesti maanduda. Tõsi ta on, suusahüppemäel piisab vähesest. Tulemuseks lendas neiu kõigepealt põlvega vastu portet ja seejärel rullus mäest alla. Sääres oli haav ja sellele tehti mitu õmblust,” teatas Eesti kahevõistjelate ja … Jätkub

Klaus Mark Kolpakov poodiumi kolmandal astmel. Foto: erakogu

Noored Eesti laskesuusatajad võitsid Alpen Cup´il kaks poodiumikohta

Eesti noored ja juuniorid osalesid möödunud nädalavahetusel Austrias Obertilliachis peetud laskesuusatamise Alpen Cupil, kus võeti mõõtu sprindidistantsidel. Eestlased naaasid sealt kahe kolmanda kohaga. Laupäeval näitas eestlastest parimat minekut Kerstin Ojavee, kes saavutas neidude 6 kilomeetri sprindis püstitiirus tehtud ühe möödalasu juures 3. koha (+7,1). Võidu võttis lamadestiirus korra eksinud austerlanna Lisa Osl ajaga 18.39. Poodiumi … Jätkub

Regina Oja. Foto: Scanpix

Regina Oja kerkis jälitussõidus ühe koha võrra

Ainsa Eesti laskesuusatajana Sloveenias Pokljukas toimunud laskesuusatamise MK-etapil jälitussõitu jõudnud Regina Oja sai täna 10 km jälitussõidus 53. koha ehk parandas sprindidistantsi tulemust ühe koha võrra. Kui esimesest lamadestiirust väljus Oja puhtalt, siis järgmises kahes tiirus tuli tal kummaski minna ühele trahviringile. Viimases lasketiirus taas kindel olnud Oja kaotas võitjale soomlannale Kaisa Mäkäräinenile 5.18,5. Eilse … Jätkub

Kaur Kivistik, Karel Hussar, Mark Abner, Olavi Allase ja Leonid Latsepov võistluspaigas. Foto: erakogu

Kaur Kivistik krossijooksu EMi 58. kohast: olen pisut pettunud

Täna toimusid Hollandis Tilburgis murdmaajooksu Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindasid täiskasvanutest Kaur Kivistik, Olavi Allase ja Karel Hussar ning U23 vanuseklassis Mark Abner ja Leonid Latsepov. Eesti jooksjatest sai parimana Kaur Kivistik 58. koha. U23 mehed jooksid umbes 8 km pikkusel pehmel ja märjal liivasel rajal, kuhu oli pandud kolm palki, millest pidi üle jooksma. Leonid … Jätkub

Regina Oja (nr. 62). Foto: Scanpix

Regina Oja pääses Pokljukas laskesuusatamise MK-l jälitussõitu

Kolm Eesti naist võistlesid täna Sloveenias Pokljukas laskesuusatamise MK-etapil 7,5 km sprindidistantsil, nelist parimana sai Regina Oja 54. koha, millega tagas pääsu homsesse jälitussõitu. Oja näitas esimeses tiirus kindlat kätt ega eksinud kordagi. Püsitiirust lahkus ta 26. kohal, kaotades liidrile 33,7 sekundiga. Teises tiirus Ojal nii hästi ei läinud ja ta pidi viimasel lasul eksimise … Jätkub

Kalev  Ermits. Foto: Scanpix

Eesti mehed laskesuusatamise MK-l jälitussõitu ei jõudnud

Kolm Eesti laskesuusatajat võistlesid täna Sloveenias Pokljukas MK-etapil 10 kilomeetri pikkusel sprindidistantsil, kuid ükski neist pühapäeval toimuvasse jälitussõitu ei jõudnud. Eestlaste parimana sai esimeses tiirus ühe korra ja teises tiirus kaks korda eksinud ning sellepärast kokku kolmel trahviringi suusatanud Kalev Ermits 64. koha (+2.08). Lamadestiirus kaks möödalasku teinud Rene Zahkna piirdus 73. kohaga (+2.19,6) ning … Jätkub