Viimased uudised

Arhiiv
Markus Pajur Rõuge rattamaratoni finišis. Foto: Viktor Tund

20. Rõuge rattamaraton lõpetas tänavuse Bosch Eesti maastikurattasarja

Täna pandi 20. Rõuge maastikurattamaratoniga punkt seitsmest osavõistlusest koosnevale selle hooaja Bosch Eesti maastikurattasarjale. Kui naistest võitis nii tänase sõidu kui ka kogu sarja Greete Steinburg, siis meestest kuulus täna võit Markus Pajurile, kuid sarjavõit läks Gert Jõeäärele. Rõuge maastikurattamaratoni põhidistantsi võitis Team Antsla rattur Markus Pajur ajaga 1:51.57,0. Sportland Bottecchia Teami sõitja Sten-Erik Ottender … Jätkub

Eesti Ööjooksu start. Korraldajate foto

Eesti Ööjooksu võitsid Raivo Alla ja isikliku rekordiga Kaia Lepik

Eesti linnajooksude sarja viienda osavõistlusena eile hilisõhtul toimunud 8. Viking Line Eesti Ööjooksu poolmaratoni distantsi võitis meestest Raivo Alla ja naistest Kaia Lepik uue isikliku rekordiga. 10 km jooksu parimateks osutusid Mark Abner ja Minna Kuslap. Poolmaratonis saavutas meestest esikoha Raivo Alla lõpuajaga 1:10.28, teiseks tuli Ülari Kais (Team Kaigas) 1:12.45-ga ning kolmandaks Jaanus Kallaste … Jätkub

Ramsus Kisel. Foto: Marko Mumm/EKJL

Rasmus Kisel sai Rootsis hooaja teise tulemusega 800 m jooksus 2. koha

Rasmus Kisel võistles täna õhtul Rootsis Göteborg GP-l, kus startis paremuselt teises 800 m jooksus, mille lõpetas teisel kohal Eesti tänavuse hooaja teise tulemusega 1.50,61. Kiselile kuuluv selle hooaja tippmark on 1.49,91, mille ta jooksis 25. juulil Karlstadis. Kisel ise oma tulemusega rahule ei jäänud, sest lootis paremat. “Startisin Rickard Gunnarssoniga kahekesi ühel rajal. Mõtlesin, … Jätkub

Raido Mitt võitjana finišis. Foto: Võrumaa Spordiliit

Raido Mitt võttis Jõe- ja järvejooksul Lasval võidu Olavi Allase ees

Võrumaa pikamaajooksusarja 9. etapina toimus täna õhtul 5. Jõe- ja järvejooks Lasval, mille võitis Raido Mitt Olavi Allase ees. Naistest võttis võidu Marion Tibar. Raido Mitt läbis 12 km pikkuse põhidistantsi ajaga 39.01. Ta edestas teisena lõpetanud Olavi Allaset poole minutiga. Kolmanda koha sai Alver Johannes Alev ajaga 42.13. Mitt ja Allase läksid kohe alguses … Jätkub

Luna-Aleksandra Lagoda Tartu ülikooli staadionil jooksmas. Foto: Andrus Mutli

KEVEK staadionijooksude sarja viimase etapi võitsid Rauno Laumets ja Luna-Aleksandra Lagoda

Eile õhtul peeti Tartu ülikooli staadionil KEVEK staadionijooksusarja viimane ehk 8. etapp, mille pikema 10 000 m distantsi võitsid Rauno Laumets ja 13-aastane Luna-Aleksandra Lagoda. Neist viimane läbis 25 staadioniringi oma vanuse kohta väga kiiresti, täpsemalt ajaga 35.33,33. Kesk- ja pikamaajooksjate arvestuse kokkuvõttes võitis KEVEK staadionijooksusarja kesk- ja pikamaajooksjate grupis naistest Triinu Bergmann (SK ProRunner) … Jätkub

Marek Sander ja Kikkan Randall. Foto: erakogui

Eesti laskesuusatamise koondisega liitub USA tiimi määrdemees Marek Sander

Eesti laskesuusatamise koondises on tänavusel aastal aset leidnud mitmed muudatused. Peatreeneri rolli on kinnitatud Indrek Tobreluts, abitreenerina aitab koondist varasematel aastatel noortekoondise treeneri rolli täinud Rain Kuresoo. Veel ühe suure muudatusena tuuakse koju tagasi viimased kolm aastat USA murdmaakoondise juures töötanud Marek Sander, kes asub tööle hooldemeeskonna juhina. Sanderi suurimaks õnnestumiseks USA koondise juures võib … Jätkub

Lauri Malrsoos võistlustules.

Lauri Malsroosile rattaorienteerumise MMil sprindis 12. koht

Austrias Zwettlis lõppesid rattaorienteerumise MM-võistlused sprindidistantsiga. Eesti võistkonna kõige suuremad lootused olid seotud just sprindiga, kus Lauri Malsroos on võitnud tiitlivõistlustel kokku viis medalit: ühe kulla, kaks hõbedat ja kaks pronksi. Kahjuks Lauri võistlus kinnisel sõjaväe territooriumil peetud sprindis kõige paremini ei sujunud: kolm 10-15-20 sekundit maksma läinud kehva teevalikut ja paar pisiviga ei andnud … Jätkub

Tartu rulluisumaraton. Foto: Postimees/Scanpix

Tallinna rulluisumaratoni võitis poolakas Bartosz Chojnacki, Mart Markus kolmas

Eile Tallinna lähedal Viimsis vihma tõttu keerulistes oludes toimunud Tallinna rulluisumaraton lõpetas neljast osavõistlusest koosneva Uus Maa Rullituuri. Maratoni võitis poolakas Bartosz Chojnacki, parima eestlasena sai Mart Markus kolmanda koha. Naistest võitis rullitamise olümpialane Saskia Alusalu. Poolakas Bartosz Chojnacki uisutas 40,6 km pikkuse, neljast 10 km pikkusest ringist koosneva distantsi ajaga 1:05.50,902. Vaatamata vihmale osutus tema keskmiseks … Jätkub