Viimased uudised

Arhiiv
Tour of Estonia esikolmik. Foto: Ardo Säks

Tartu GP-l triumfeeris taanlane, Tour of Estonia üldvõit läks Poola

Eestimaa velotuur ehk Tour of Estonia kulmineerus tänase Tartu GP-ga (173 km), kus finišisirgel näitas väledaimat jalga taanlane Andreas Nielsen (Riwal). Tuuri üldvõidu noppis aastase vahe järel poolakas Grzegorz Stepniak (Wibatech). Parim eestlane nii Tartu GP-l kui ka üldkokkuvõttes oli Alo Jakin, kes täna lõpetas üheksandana ning tuuri paremusjärjestuses seitsmendana. Tänane Tartu GP sõideti 9,6 km pikkusel ringil, mida … Jätkub

Meeste esikolmik autasustamisel.  Foto: Elva Metsajooksud

Rauno Laumets võitis rajarekordiga Vapramäe jooksu

Elva Metsajooksude teise osavõistlusena toimus täna Vapramäe jooks, mille 6 km pikkuse põhidistantsi võitis spordiklubi ProRunner esindaja Rauno Laumets uue rajarekordiga 22.12. “Tänane jooks nõudis korraliku pingutust. Rada oli raske ja ilm palav. Läksin kohe stardist korraliku tempoga minema. Kuna tagant keegi mind ei ohustanud, siis proovisin ise üksi tempot hoida. Jooksu teisel poolel esines … Jätkub

Klubikaaslased Raido Mitt ja Raivo Alla hõivasid pjedestaali kõrgemad astmed. 4. koht Vjatšeslav Košelev ja 6. koht Olari Orm. Puuduvad Marti Medar  ja Jaanus Kallaste. Foto: Ahto Jakson

Raido Mitt kaitses ümber Harku järve jooksu võitu

Head Inimesed esindaja Raido Mitt võitis täna DFDS järvejooksude sarja esimese osavõistluse, palava ilmaga toimunud 47. ümber Harku järve jooksu, kaitstes sellega mullust esikohta. Naistest saavutas esikoha Laura Maasik. Raido Mitt (Head Inimesed), Raivo Alla (Sparta) ja Marti Medar Treeningpartnerist püsisid algul koos. Kilomeeter-poolteist pärast starti jäi triost esimesena maha Medar. “Poolel maal pärast asfaldilt … Jätkub

Tour of Estonia 1. etapi finiš. Foto: Tarmo Haud

Tour of Estonia avaetapi võitis valgevenelane Karaliok

Täna sõidetud Eestimaa velotuuri ehk Tour of Estonia avaetapi Tallinn-Tartu GP (200 km) võitis grupifinišis Minsk Cycling Clubi rattur Yauheni Karaliok. Etapi jooksul toimus mitmeid äraminekukatseid. Näiteks enne Jõgevat pääses peagrupist minema umbes 15-meheline grupp, kus teiste seas olid ka Eesti koondislased Rein Taaramäe ja Gert Jõeäär. Jõgevale jõudes olid jooksikud juba kinni püütud, kuid kümmekond kilomeetrit hiljem proovis … Jätkub

Ümber Harku järve jooksu start. Foto: Stamina SK

Traditsiooniline jooks ümber Harku järve naaseb vanale rajale

DFDS Järvejooksude sarja avaetapp, 47. jooks ümber Harku järve toimub laupäeval, 26.mail. Tallinnas ja Harku vallas kulgev järvering naaseb sel aastal oma vanale rajale, pöörates peale Tiskre oja vahetult Harku järve kaldarajale. Ring ümber Harku järve on 6,4 km ja sobib seega ideaalselt lisaks jooksjatele ka käijatele ja kepikõndijatele. Eelregistreerimise põhjal on osalema oodata üle … Jätkub

2017. aasta Rapla jooksu start. Foto: Siim Solman

VI Rapla Selveri Suurjooks ootab kõiki starti!

Rapla Selveri Suurjooksul saab osaleda nii kümne kui viie kilomeetri distantsil. Pikemale jooksule antakse 27. mail start kell 12  ja lühema distantsi start toimub 25 minutit hiljem. Soojendusvõimlemise jooksude eel viib läbi energiline Zumba treener Liina Raidoja ning päeva juhib tunnustatud rahvaspordiürituste vedaja Riho Järvelainen. „Ootame osalema kõiki, kes soovivad joosta, käia või kepikõndi harrastada. … Jätkub

Õhtujooksu start.

ProRunner võttis Õhtujooksu teisel etapil kolmikvõidu

Eile õhtul toimus Tartus stardikohaga Raadi mõisapargis Õhtujooksu teine etapp, mille üldarvestuse kolm esimest kohta kuulusid spordiklubi ProRunner esindajatele. Naistest võitis etapi Birgit Pihelgas. Õhtujooksul esimest korda startinud Rauno Laumetsaga (SK ProRunner) suutis esimesel kilomeetril koos püsida klubikaaslane Rauno Reinart, sealt edasi jooksis Rauno Laumets üksi ja enam selja taha ei vaadanud. Ta võitis 7 … Jätkub

Pae pargi III rahvajooksu start. Korraldajate foto

Pae pargi rahvajooks tõi starti rekordarvu osalejaid

Täna õhtul peetud 4,8-kilomeetrise Lasnamäe Pae pargi III rahvajooksu võitis meestest Martin Vilismäe ja naistest Merill Mägi Sparta spordiseltsist. Vilismäe võiduaeg oli 15.28. Talle järgnes Pae pargi kolmekordne võitja orienteeruja Sergei Rjabõškin (15.37) ning kolmanda koha saavutas Juri Kovaljov (15.47). Naistest järgnesid võitja Merill Mägile (19.07) Katrin Kütt (20.10) ja Alla Kedrova (20.15). Kokku osales … Jätkub