Viimased uudised

Arhiiv
Olavi Allase. Foto: Võrumaa Spordiliit

Kolme Tamme Jooksu võitsid Olavi Allase ja Sille Puhu

Viljandi valla seeriajooksude teise etapina täna toimunud 29. Kolme Tamme jooksu võitis eile Võrumaal võidutsenud Olavi Allase ja naistest Sille Puhu. Olavi Allase võttis täna 10,6 km pikkusel distantsil võidu ajaga 37.13. “Täna tuli võit lihtsalt. Konkurentsi ei olnud ja jooksin rahulikus tempos. Pääsesin lihtsa vaevaga,” ütles Allase ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. Samas tunnistas võidumees, et jalad olid … Jätkub

Roman Hvalõnski Sparta I tiimi võitjana finišisse toomas. Foto: Ahto Jakson

Sparta võitis Eesti rekordiga ekideni meistrivõistlused

Spordiseltsi Sparta esimene võistkond võitis täna Tallinnas Lillepi pargis toimunud ekideni Eesti meistrivõistlused ajaga 2:24.44, mis on segavõistkondade arvestuses uus Eesti rekord. Ekideni Eesti meistrivõistlusi peetakse segavõistkondade arvestuses teist aastat. Sparta esimeses võistkonnas jooksid Ats Sõnajalg, Olga Andrejeva, Katrina Stepanova, Roman Fosti, Brit Rammul ja ankrumehena Roman Hvalõnski. Eesti meistritiitel võideti tänu Roman Fostile, kes … Jätkub

Olavi Allase jooksu juhtimas. Foto: Võrumaa Spordiliit

Olavi Allase võitis rajarekordiga ümber Vaskna järve jooksu

Võrumaa pikamaajooksude sari sai täna õhtul hoo sisse 23. ümber Vaskna järve jooksuga, mille võitsid oma tänavuse välishooaja esimese stardi teinud ja Keenia treeninglaagrist naasnud Olavi Allase ning naistest Marion Tibar. Allase läbis 7,5 km pikkuse distantsi ajaga 23.23, mis on uus rajarekord. Ta edestas teisena lõpetanud Raido Mitti (Head Inimesed) 50 sekundiga. Kolmandaks tuli … Jätkub

Kaur Kivistik. Foto: Marko Mumm/EKJL

Kaur Kivistik jooksis USA-s 5000 m isikliku rekordi (lisatud Kivistiku kommentaar)

Kaur Kivistik püstitas Ameerika Ühendriikides Bryan Clay võistlusel 5000 m jooksus isikliku rekordi. Teises jooksus startinud Kivistik ületas finišijoone ajaga 13.57,53, mis andis talle oma jooksus 32 lõpetaja seas 5. koha. Kivistiku varasem tippmark oli 14.00,97, mille ta jooksis täpselt aasta tagasi. “Tulemus on kena ja treeningute põhjal oskasin oodata aega alla 14 minuti, kuid … Jätkub

Tervisejooksjad Kadrioru pargis. Foto: SK Stamina

Sajad tervisesõbrad alustavad tervisekilomeetrite kogumist

Tänavu 17. korda toimuv Tradehouse tervisejooksu ja -kõnni sari toob kokku sadu tervisesõpru, kes alustavad 24. aprillil Tallinnas Kadriorus ja 25. aprillil Vabaõhumuuseumis tervisekilomeetrite kogumist. „Tradehouse Ilukaubamaja jaoks on alati olnud oluline anda omapoolne panus ka ühiskonna jaoks. Oleme aastaid toetanud mitmesuguseid heategevus- ning kultuuriprojekte ja sponsoreerinud noortega seonduvaid algatusi ning sporti. Seetõttu on meil … Jätkub

Trepijooksu karikasarja võitjad Merlyn Valma ja Rauno Tiits. Foto: Erkki Viljarand

Eesti trepijooksu karikasarja võitsid Rauno Tiits ja Merlyn Valma

Eile õhtul Tallinnas Telia peamajas toimunud Eesti trepijooksu karikasarja viimase etapi võitsid Rauno Tiits ja Marika Turb, sarja kokkuvõttes osutusid parimateks Rauno Tiits ja Merlyn Valma. Tiits tõusis 14. korrusele ajaga 55,1. Teise koha sai Lauri Ulm (Täppsportlased) 57,8-ga ja kolmanda koha Martin Remmelg 1.03,2-ga. Rauno Tiits võttis eilset jooksu rahulikult. “Karikasarjas oli asi enne … Jätkub

MJ medal 2019 ruut

Kuu aja pärast toimub Tallink Maijooks!

Kuu aja pärast toimuvale Tallink Maijooksule registreerimine on jõudmas kõrgpunkti. 18. mail toimuvale kevadisele suursündmusele on registreerinud juba üle 7000 osaleja. Maijooks on Eesti ja kogu Baltikumi suurim ja kõige pikema traditsiooniga naiste tervisespordi- ja liikumissündmus. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal. Eelmisest aastast alates Tallink Maijooksu nime kandev suursündmus toimub tänavu 18. mail 2019. … Jätkub

untitled

Tasuta või tasuline treening – kas sport vajab investeeringut?

Spordiga tegelemine võib olla kõrvaline hobi, kuid see võib olla ka elukutse. Professionaalsed sportlased paratamatult vajavad suuri investeeringuid, sageli kaetakse need siiski sponsorite abil, aga teinekord tuleb ka oma taskust karjääri rahastada. Seda eriti alustavate sportlaste puhul. Hobikorras jooksja, või muu ala harrastaja, võib meelepärase liikumisega peaaegu et rahavabalt läbi ajada. Aga kus jookseb … Jätkub