Viimased uudised

Arhiiv
Mark Abner Lissaboni poolmaratonil. Foto: erakogu

Mark Abneri poolmaratoni debüüt Portugalis lõppes 48. kohaga

Klubi Treeningpartner jooksja Mark Abner võistles eile esimest korda poolmaratoni distantsil, tehes seda Portugalis Lissaboni poolmaratonil, kus sai üldarvestuses 48. koha ajaga 1:12.04. Temast viis sekundist hiljem finišeeris Portugali tuntud naisjooksja Sara Moreira, kes lõpetas naistest seitsmendana. Abner läbis 7,5 km ajaga 26,47, 15 km ajaga 51.39, 18 km ajaga 58.50, 20 km ajaga 1:08.32. … Jätkub

Olga Andrejeva (vasakul) maanteejooksu autasustamisel. Foto: erakogu

Olga Andrejeva sai Küprose maanteejooksul 2. koha

Olga Andrejeva sai täna Küprosel Paphose maratoni raames toimunud 10 km maanteejooksul vastutuulega võideldes naistest 2. koha ajaga 38.44. “Tuli võidelda nii ilmaga kui konkurentidega, sest puhus tugev vastutuul. Jooksu algul möödusid minust kaks naist – sakslanna ja venelanna Alustasin kiirusega 3.41 kilomeetri kohta. Poolel maal jõudsin teisel kohal jooksvale naisele järgi ja möödusin, kuid sakslanna jooksis … Jätkub

Roland Lessing. Foto: Jarek Jõepera

Roland Lessing kukutas Eesti võistkonna 5. kohalt 14. kohale

Eesti meeskond sai täna Rootsis Östersundi laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel meeste 4×7,5 km teatesõidus 26 võistkonna konkurentsis 14. koha, kuigi enne kolmandat vahetust, mida sõitis vanameister Roland Lessing, asus Eesti kõrgel 5. kohal. Avavahetust sõitnud Rene Zahkna võttis lamadestiirus ühe lisapadruni ja lahkus tiirust 18. kohal (+16,5). Püstitiirus läks tal samamoodi, aga sealt minnes asus Eesti 8. … Jätkub

Kaidi Kivioja. Foto: Scanpix

Kaidi Kivioja avas triatlonihooaja Austraalias 19. kohaga

Kaidi Kivioja tegi täna oma selle hooaja esimese võistluse Austraalias Mooloolabas triatloni maailmakarika avaetapil sprindidistantsil, kus sai naiste eliidi arvestuses 19. koha. 750 m ujumisele kulus Kiviojal aega 8.50, 20 km rattasõidule 31.03 ja 5 km jooksule 18.15. Koos vahetusalades veedetud ajaga kogunes tema lõpptulemuseks 59.39. Kõige paremini õnnestus Kiviojal rattasõit, kus näitas paremuselt neljandat aega, … Jätkub

Tuuli Toimingas. Foto: Jarek Jõepera

Hästi alustanud Eesti naiskond lõpetas laskesuusatamise MMil 12. kohal

Eesti naiskond alustas täna Rootsis Östersundi laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel naiste 4×6 km teatesõidus suurepäraselt, olles teise vahetuse järel koguni kuuendal kohal, ent finišisse jõudis 23 naiskonna konkurentsis alles 12. kohal. Avavahetust suusatanud Regina Oja kasutas lamadestiirus ühte varupadrunit ning lahkus tiirust 13. kohal (+13,5). Püstitiirus tegi Oja puhta töö ning andis vahetuse Tuuli Toimingale üle 8. kohalt … Jätkub

Roman Fosti pärast poolmaratoni. Foto: erakogu

Roman Fosti sai öisel Bahreini poolmaratonil 23. koha

Roman Fosti jooksis eile õhtul esimest korda korraldatud Bahreini poolmaratonil, kus sai kõhuhädadega vaeveldes 23. koha ajaga 1:05.29, kaotades lõpuspurdiga parimale naisele. Fosti sõnul sai ta kutse poolmaratonil osalemiseks viimasel hetkel ning otsustas, et mäestikus võrdväärset treeningut ei annaks teha ja iga võistlus annab parema tagasiside kui treening. “Läbisin pool maad täpselt 32 minutiga. Tunne … Jätkub

Pildi allikas: Pixabay

Suurepärased vaba aja veetmise viisid sportlastele

Professionaalsete sportlaste igapäevane rutiin võib muutuda üksluiseks, sest päev möödub treenides, süües ja puhates. Vaba aega vaadeldakse tänavu võimalusena diivanil lamamiseks ja nii-öelda vegeteerimiseks. Vanasti nähti vaba aega võimalusena isiklike huvide ja kiredega tegelemiseks, mis sageli toetas inimese töölist edukust. Täna veedab enamus inimesi oma aega tuimalt telekat vaadates või YouTube videosid sirvides. Põhjuseks tuuakse … Jätkub

Rene Zahkna. Foto: Assar Jõepera

Tomingas ja Zahkna laskesuusatamise MMil paarissegateatesõidus 11. kohal

Tuuli Tomingas ja Rene Zahkna said täna Rootsis Östersundi laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel paarissegateatesõidus 28 duo konkurentsis 11. koha. Avavahetuses rajale läinud Tomingas läbis lamadestiiru puhtalt, kuid pidi püstitiirus kasutama ühe varupadruni abi ning andis vahetuse üle Zahknale 9. kohalt (+18,9). Teises vahetuses läks Zahknal nii lamadestiirus kui püstitiirus vaja ühte varupadrunit mis langetas Eesti koondise kümnendaks (+37,4.) … Jätkub