Viimased uudised

Arhiiv
Kolm kiiremat meest autaustamisel. Foto: Elva Metsajooskud

Elva Metsajooksude sarja lõpetas Elva Järvede Jooks

Eile toimunud Elva Metsajooksude sarja kolmanda osavõistluse, Elva Järvede Jooksu võitsid suusataja Algo Kärp ja Marge Türn. Algo Kärp (Team Haanja) jooksis 6 km trassi läbi ajaga 21.31. “Võit tuli üsna kergelt. Rada sobis suusatajale. Ei olnud selline kiire niiöelda kerimise rada,” ütles Kärp ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. “Distants oli õnneks nii lühike, et kuumus segama … Jätkub

Markus Pajur. Foto: Riho Lüüs

18. Rakke Rattamaratoni võitsid Markus Pajur ja Greete Steinburg

Täna 27-kraadises leitsakus sõidetud Škoda Laagri 18. Rakke rattamaratonil näitas oma tehnilist üleolekut Team Antsla rattur Markus Pajur, kes edestas teisele kohale tulnud Veloplusi ratturit Gert Jõeäärt täpaselt kahe minutiga. Võitja läbis 49 km pikkuse distantsi ajaga 1:58.12,2. Kolmandaks võitles end ajaga 2:01.54,9 RR Siplased / Laada Cafe rattur Mirko Põldma. Team Antslale tõi kõrgeid … Jätkub

Kaur Kivistik. Foto: Marko Mumm/EKJL

Kaur Kivistik jooksis Belgias oma hooaja tipptulemuse

Kaur Kivistik võistles eile hilisõhtul Belgias Guldensporenmeeting võistlusel 1500 m jooksus, mille lõpetas Eesti tänavuse hooaja teise, kuid enda hooaja parima tulemusega 3.46,33. Sellega sai ta oma jooksus 2. koha. Kokku peeti seitse jooksu. “Kuna minu hooaja parim tulemus enne eilset ei olnud väga hea (3,48,79, joostud 15. juunil Lätis Ogres – toim.) siis startisin … Jätkub

Rauno Tiits Pajusi Mudajooksu finišis.. Foto: erakogu

Pajusi Mudajooksu võitja Rauno Tiits: lausa ootasin mudaseid kohti

Eesti trepijooksude karikasarja võitja ja trepijooksu Eesti meister Rauno Tiits startis täna 3. Pajusi Mudajooksul, kus tegi kahele konkurendile lõpuga ära ning võitis esikoha. Mudajooksu algfaasis eraldus teistest kolmeliikmeline juhtgrupp, kuhu kuulusid Rauno Tiits, Andrei Sevela ja Janek Kähr. Kolmik püsis koos kuni viimase kilomeetrini. “Kilomeeter enne lõppu tuli ületada üks plank. Pärast seda kiirendasin … Jätkub

TRIATLON

Marko Albert võitles end triatloni MMil pronksmedalile (lisatud Alberti kommentaar)

Eesti triatleet Marko Albert võitis täna Taanis triatloni maailmameistrivõistlustel pronksmedali, kusjuures ta hoidis pikalt liidrikohta. Alberti lõpuaeg 3 km ujumise, 120 km rattasõidu ja 30 km jooksuga kokku tuli 5:22.27. Hõbemedalist, mille võttis šveistlane Ruedi Wild, jäi teda lahutama 14 sekundit. Maailmameistritiitli võitis hispaanlane Pablo Dapena Gonzalez koguajaga 5:19.30. 3 km ujumise järel asus Marko Albert … Jätkub

Rõuge viie järve jooksu start. Foto: Võrumaa spordiliit

Rõuge viie järve jooksul noppisid kaksikvõidu suusatajad

Võrumaa pikamaajooksusarja kuuenda etapina toimus eile õhtul 4. Rõuge viie järve jooks, mille 8,9 km pikkuse põhidistantsil võtsid meestest kaksikvõidu suusatajad Alvar Johannes Alev ja olümpiavõitja Andrus Veerpalu. Naistest kuulus esikoht orienteerujale Annika Rihmale. Trassil said kaks meest algul korraks eest ära, nende seas ka Alvar Johannes Alev. “Andrus Veerpalu jõudis meile tagant järgi. Neljanda … Jätkub

kaia

10 000 m Eesti meistritiitli võitsid esimest korda Kaia Lepik ja Mark Abner

Täna ligi 30-kraadise ilmaga Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud 10 000 m jooksu Eesti meistritiitli võitsid esimest korda klubi Täppsportlased esindaja Kaia Lepik ja Treeningpartnerisse kuuluv Mark Abner. Naistest pidas seitsmest startinust palaval staadionil, kus päike küttis lagipähe, lõpuni vastu viis, Liliana Torn ja Egle-Helene Ervin jätsid jooksu pooleli. Eesti meistritiitli võitis algusest peale jooksu juhtinud … Jätkub

Margus Kirt (nr. 1) on vaatamata vanusele väga heas hoos.

KEVEK sarja miilijooksu võitis Euroopa meister Margus Kirt

Eile toimus Tartu ülikooli staadionil KEVEK staadionijooksusarja 6. etapina 1 miili jooks, mille võitis M50 vanuseklassi kahekordne Euroopa meister Margus Kirt. Kuna paremad jooksjad jäid seekord etapilt kõrvale, valitsesid miilijooksus veteransportlased, kes võtsid kaksikvõidu. Teatavasti on homme tulemas Eesti meistrivõistlused 10 000 m distantsil. Margus Kirt jooksis miili läbi ajaga 4.43,28. Teise koha sai Kain … Jätkub