Viimased uudised

Arhiiv
Naiste spridni esikolmik. Foto: Riho Lüüs

Kaidi Kivioja võitis kodusel triatloni EMil pronksmedali

Kaidi Kivioja saavutas täna Tartus peetud Euroopa meistrivõistlustel triatloni sprindidistantsil kolmanda koha. Karjääri esimene tiitlivõistluste medal tuli talle ajaga 58.54. Euroopa meistriks krooniti 22 sekundit varem lõpujoone ületanud Sophie Coldwell Suurbritanniast. Vaid kahe sekundiga Kaidi Kivioja edestanud venelanna Alexandra Razarenova sai hõbemedali tulemusega 58.52 Teistest eestlannadest lõpetas Katrin Zaitseva 45. kohal ja Paula-Brit Siimar 47. … Jätkub

Kaur Kivistik. Foto: Marko MUmm/EKJL

Kaur Kivistik sai Belgias 3000 m takistusjooksus 11. koha

Kaur Kivistik võistles eile hilisõhtul Belgias Lieges rahvusvahelisel kergejõustikuõhtul 3000 m takistusjooksus, kus sai 11. koha ajaga 8.43,87. Kivistik oma jooksuga rahule ei jäänud. “Tulin teiste plaanidega siia võistlema kui tulemus protokollis. Rumal on see kes vabandusi ei leia, aga ma ei hakka praegu lahkama, mis viltu läks. Vähemalt on tervis praegu korras ja mõtlen … Jätkub

1TL23JUL17A66

EV 100 staadionijooksusarja 4. etapi võitsid Liina Tšernov ja Allar Lamp

Täna õhtul toimus Viljandis EV 100 staadionijooksusarja 4. etapp, mille 2000 m distantsi võitsid Liina Tšernov ja Allar Lamp. Algusest peale jooksu juhtinud Liina Tšernov läbis viis staadioniringi ajaga 6.12,48, edestades järgmist lõpetajat Kelly Nevolihhinit 17 sekundiga. “Olen tagasi rajal ja mul hea meel, et saan joosta. Vorm paraneb iga treeninguga, seis on praegu hea,” … Jätkub

Kolm kiiremat meest autaustamisel. Foto: Elva Metsajooskud

Elva Metsajooksude sarja lõpetas Elva Järvede Jooks

Eile toimunud Elva Metsajooksude sarja kolmanda osavõistluse, Elva Järvede Jooksu võitsid suusataja Algo Kärp ja Marge Türn. Algo Kärp (Team Haanja) jooksis 6 km trassi läbi ajaga 21.31. “Võit tuli üsna kergelt. Rada sobis suusatajale. Ei olnud selline kiire niiöelda kerimise rada,” ütles Kärp ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. “Distants oli õnneks nii lühike, et kuumus segama … Jätkub

Markus Pajur. Foto: Riho Lüüs

18. Rakke Rattamaratonil näitasid ülemvõimu Markus Pajur ja Greete Steinburg

Täna 27-kraadises leitsakus sõidetud Škoda Laagri 18. Rakke rattamaratonil näitas oma tehnilist üleolekut Team Antsla rattur Markus Pajur, kes edestas teisele kohale tulnud Veloplusi ratturit Gert Jõeäärt täpaselt kahe minutiga. Võitja läbis 49 km pikkuse distantsi ajaga 1:58.12,2. Kolmandaks võitles end ajaga 2:01.54,9 RR Siplased / Laada Cafe rattur Mirko Põldma. Team Antslale tõi kõrgeid … Jätkub

Kaur Kivistik. Foto: Marko Mumm/EKJL

Kaur Kivistik jooksis Belgias oma hooaja tipptulemuse

Kaur Kivistik võistles eile hilisõhtul Belgias Guldensporenmeeting võistlusel 1500 m jooksus, mille lõpetas Eesti tänavuse hooaja teise, kuid enda hooaja parima tulemusega 3.46,33. Sellega sai ta oma jooksus 2. koha. Kokku peeti seitse jooksu. “Kuna minu hooaja parim tulemus enne eilset ei olnud väga hea (3,48,79, joostud 15. juunil Lätis Ogres – toim.) siis startisin … Jätkub

Rauno Tiits Pajusi Mudajooksu finišis.. Foto: erakogu

Pajusi Mudajooksu võitja Rauno Tiits: lausa ootasin mudaseid kohti

Eesti trepijooksude karikasarja võitja ja trepijooksu Eesti meister Rauno Tiits startis täna 3. Pajusi Mudajooksul, kus tegi kahele konkurendile lõpuga ära ning võitis esikoha. Mudajooksu algfaasis eraldus teistest kolmeliikmeline juhtgrupp, kuhu kuulusid Rauno Tiits, Andrei Sevela ja Janek Kähr. Kolmik püsis koos kuni viimase kilomeetrini. “Kilomeeter enne lõppu tuli ületada üks plank. Pärast seda kiirendasin … Jätkub

TRIATLON

Marko Albert võitles end triatloni MMil pronksmedalile (lisatud Alberti kommentaar)

Eesti triatleet Marko Albert võitis täna Taanis triatloni maailmameistrivõistlustel pronksmedali, kusjuures ta hoidis pikalt liidrikohta. Alberti lõpuaeg 3 km ujumise, 120 km rattasõidu ja 30 km jooksuga kokku tuli 5:22.27. Hõbemedalist, mille võttis šveistlane Ruedi Wild, jäi teda lahutama 14 sekundit. Maailmameistritiitli võitis hispaanlane Pablo Dapena Gonzalez koguajaga 5:19.30. 3 km ujumise järel asus Marko Albert … Jätkub