Ajakiri Jooksja tähistab 10 aasta juubelit Viljandi järvejooksul

Viljandi 90. järvejooksul on ajakiri Jooksja tähistamas ja  tutvustamas oma 10. aasta juubelinumbrit. Muuhulgas leiab ajakirjast ka huvitava artikli Viljandi järvejooksu ajaloost.

Jooksja sünnipäevanumbri juhatab sisse kaanepersoon, 14-aastane Luna-Aleksandra Lagoda. Möödunud suvel eakaaslaste seas 10 000 meetri jooksus mitteametliku maailma tippmargi püstitanud tüdruk rääkis, et tal meeldib väga joosta ja eriti meeldib võistelda. Juubelinumber pühendab rohkesti tähelepanu kümne aasta kestel Jooksja esikaant kaunistanud oma ala tippudele ja harrastajatele. Meenutame, mida nad rääkisid esikaaneloo intervjuus ja huvitume nende edasise käekäigu üle. Väga põnevat ja mitmekesist lugemist pakub Jooksja seekord lausa 180 lk ulatuses, nii mahukat ajakirja pole tegijad seni välja andnud.

Viljandis on kõikidel huvilistel võimalik kohapeal vormistada ajakiri Jooksja aastatellimus 12€ eest (tavahind 18€), kingituseks ajakirja  juubelinumber ning Viking Line kinkekaart. Nii et kel raske ja põnev distants seljataga, saab taastumiseks nautida head lugemist ning teha kevadiselt mõnusa laevareisi koos Vikingiga.

Jooksja on ka peatselt ehk juba 26.mail Raplas toimuva Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja. Sel aastal lisandus Rapla jooksu distantside hulka ka poolmaraton, mis täiendab jooksumaade spektrit lisaks 5 km ja 10 km distantsidele.

Kõik Rapla Selveri Suurjooksul osalenud saavad sel aastal unikaalse läbi õpilaste joonistuskonkursi kavandatud medali. Medal jagatakse Raplas esmakordselt ka kõigile Mamma lastejooksul osalenutele.

Viimased uudised