Ajakirja Jooksja kaanestaar Nikolai Novosjolov jõudis SEB Tallinna Maratoni sügisjooksul 300 parema sekka

Ajakirja Jooksja augustinumbris oma jooksuharrastust propageerinud värske epeevehklemise maailmameister Nikolai Novosjolov (ülemisel fotol) tegi SEB Tallinna Maratoni raames kaasa 10 km sügisjooksus ning sai 44.17ga 296. koha.

Tuntumatest Eesti sportlastest (mittejooksjatest!) oli aga selgelt edukaim laskesuusataja Indrek Tobreluts, kes 32.27ga tuli lausa kuuendaks, edestades ka maailmna üht paremat naismaratoonarit Jelena Prokopcukat (Läti). Kiitust väärib kindlasti ka Eesti käsipallikoondislase Uku-Tanel Laastu 28. koht ajaga 36.41.

Riigikogu liikmetest oli edukaim Kalle Palling, kes 38.51ga sai 65. koha. Napilt edestas ta töökaaslasest endist keskmaajooksjat Rainer Vakrat, kes 39.10ga lõpetas 76. kohal.

Olümpiavõitja Erki Nool läbis distantsi koos 14-aastase poja Robiniga (mõlemad alumisel fotol) ning lubas nooremal ennast lõpus võita. Robin sai 1282. ja Erki 1285. koha vastavalt aegadega 53.20 ja 53.21.

Fotod: Viktor Burkivski