Allar Lambil erilist konkurentsi polnud

Täna jätkusid võrreldes eilsega ligi kümme kraadi jahedamas õhusoojas Võru staadionil Eesti noorsoo ja A klassi meistrivõistlused, kus pikematest distantsidest olid kavas 800 meetri ja 3000 ning 5000 meetri jooksud. Meeste noorsoo klassis võitis 5000 meetri jooksu suure eduga Allar Lamp (pildil) ajaga 15.29,19. Teisena lõpetanud Heinar Vaine kaotas talle 40 sekundiga. Pronksmedal kuulus Hardo Reinartile 16.25,97-ga.

Jan Õiglase filmitud jooksu video

Eilsest 3000 meetri takistusjooksust kõrvale jäänud Kaur Kivistik tegi täna kaasa 800 meetri distantsil, mille võitis kindlalt ajaga 1.55,78. Naiste noorsoo klassis tuli 800 meetri jooksus Eesti meistriks Kelly Nevolihhin ajaga 2.17,99. 3000 meetri distantsile startis samas klassis vaid kaks jooksjat: Keiti Mets ja Katrin Kütt. Eesti meistritiitel kuulus Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubi esindajale Keiti Metsale ajaga 10.47,84. Katrin Kütt kaotas talle minutiga.