Allar Lamp võitis universiaadi videokonkursi peaauhinna

Allar Lamp. Foto: Mallor Malmre 
Allar Lamp võitis universiaadi TV poolt väljakuulutatud videode konkursil esikoha, mille auhinnaks on 600 eurot. Kokku osales konkursil 199 videot.
Allar Lamp võistles suvel universiaadil 1500 m jooksus, kus saavutas 13. koha, jäädes esimesena finaalist välja. Universiaadil tehti Lambist video, kus ta tervitas Eestimaad ja kogu maailma rahvaid. Videod tervitajatest pandi youtube üles. Kui veel laupäeval asus video Allar Lambist teisel kohal, siis kahe päevaga kogus video rohkem kui 4000 vaatamist ning tõusis liidriks. “Praegu ootame ametlikku kinnitust. Ürituse algul saime kaebekirju konkurentidelt, et ostame hääli. Neil oli raske uskuda nii võimast arenguhüpet,” ütles Lambi klubikaaslane Tiidrek Nurme, kelle sõnul eemaldati peamine süüdistaja ja lähim konkurent kandidaatide hulgast.
Auhinnaraha tahab Allar Lamp kasutada laagri toetuseks. Täna algas Lambil ajateenistus Eesti kaitseväe spordipataljonis. Ettevalmistusperioodi jooksulaagrisse saab ta minna detsembris, pärast noorteaja läbimist. 
JOOKSUPORTAAL