Andi Noot alustas koostööd Jooksuportaaliga

Andi Noot värskelt trükikojast saabunud soojendusdressis. FOTO: RAUNO LAUMETS
Eesti üks paremaid keskmaajooksjaid ja tänavune murdmaajooksu lühikese distantsi Eesti meister Andi Noot alustas enda initsiatiivil koostööd Jooksuportaaliga, kandes oma soojendusdressil ja võistlusmaikal selle logo.
“Tahan tänada Jooksuportaali asutajat ja eestvedajat Ahto Jaksoni, kes on viimastel aastatel kõiksugu jooksuvõistluste tulemuste kajastamisega andnud väga tugeva lükke Eesti kesk- ja pikamaajooksu populariseerimisele,” ütles Noot. Jooksuportaali näol on tema sõnul tegemist esimese portaaliga, kus avaldatakse jooksjate tulemusi alates rahvajooksudest, lõpetades staadionil olümpiadistantsidega. Jooksuportaali uudiseid kasutavad Delfi, ERR sport, Postimees jne.
“Kogu tegevus toimub asutaja omast tahtest ja vabast ajast. Noore algaja jooksjana arvan, et sellist asja tuleks väärtustada ning esile tõsta,” leidis Noot, kes alates tänavusest hooajast kannab soojendusdressil ja Eesti sisestel võistlustel oma maika võistlussärgil Jooksuportaali logo. Jooksuportaal kutsub üles ka teisi Eesti paremikku kuuluvaid jooksjaid Andi Nooda eeskuju järgima.

Andi Nooda nimel olevad Eesti rekordid:

2000 m juunioride siserekord 5.27,36
2000 m noorsoo siserekord 5.16,97
1500 m noorsoo siserekord 3.50,05
miili noorsoo rekord 4,04,9
2000 m noorsoo rekord 5.10,41

JOOKSUPORTAAL