Eesti klubide karikavõitja murdmaajooksus on Rakvere Vike

29. septembril Pärnumaal Jõulumäel toimunud Eesti
murdmaajooksu karikavõistlused võitis Rakvere Kergejõustikuklubi Vike 562 punktiga. Teise kohle tuli 504 punktiga Viljandi VAK Staier ning kolmanda koha punktid – mida tuli kokku 482, kogus Valgamaa spordiklubi Maret-Sport, mille ridades võistles ka Eesti kõigi aegade parim maratoonar Pavel Loskutov. Ta sai meeste 8 kilomeetri pikkusel põhidistantsil üldjärjestuses 29. koha.
Individuaalselt tegi parima jooksu Nikolai Vedehin (TÜASK), kes läbis distantsi ajaga 25.51. Talle kaotas ühe sekundiga Sergei Tšerepannikov (Stamina Arcotransport jooksutiim). Kolmandaks tuli individuaalvõistleja Ilja Nikolajev 26.10-ga. Naiste 4 kilomeetri jooksu võitis õdede Luikede ja Evelin Taltsi kõrvalejäämisel Annika Rihma (Sportkeskus.ee) ajaga 14.52. Järgmised kolm kohta läksid Stamina Arcotramsport tiimi jooksjatele. Teise koha sai Merill Mägi. Tal kogunes Rihmale kaotust viis sekundit. Kolmanda koha punktid tõi klubile Liis-Gerete Arro 15.14-ga.