Elva Metsajooksude sarja lõpetas Elva Järvede Jooks

Kolm kiiremat meest autaustamisel. Foto: Elva Metsajooskud
Kolm kiiremat meest autaustamisel. Foto: Elva Metsajooskud

Eile toimunud Elva Metsajooksude sarja kolmanda osavõistluse, Elva Järvede Jooksu võitsid suusataja Algo Kärp ja Marge Türn.

Algo Kärp (Team Haanja) jooksis 6 km trassi läbi ajaga 21.31. “Võit tuli üsna kergelt. Rada sobis suusatajale. Ei olnud selline kiire niiöelda kerimise rada,” ütles Kärp ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. “Distants oli õnneks nii lühike, et kuumus segama ei hakanud. Olen harjunud sellise ilmaga raskeid treeninguid tegema,” lisas suusamees.

Enne starti hoidis ta end jahedas ja tegi mõõduka soojenduse. “Vedelikku tarbisin pidevalt väikeste koguste kaupa. Pärast võistlust muidugi läks vedelikku hoolega ja maha jahtumiseks läks aega küll üsna kaua, aga kuum ilm mulle sobib,” tõdes Kärp. Tänasest on ta laagris Haanjas, kus võõrustajaks Vaskna turismitalu Suure Munamäe jalamil.

Teise koha sai Jüri Širokov (Elva suusaklubi) 23.11-ga, kolmas oli Indrek Ermel 23.25. Naistest võitis jooksu Marge Türn (SK Jooksupartner) ajaga 27.04, teine Kristi Kuldkepp (SK ProRunner) 27.19-ga ja kolmas Kristel Vallaste (SK Jooksupartner) 27.33-ga.

Elva Järvede Jooksu tulemused