Evelin Kärner stardib Kõva Mehe Jooksul

3. juulil kell 13 antakse Tallinna kõrval paiknevast Laagri asulast 2 km kaugusel olevas Saunapunktis start III Kõva Mehe Jooksule, milles teeb kaasa ka Eesti murdmaajooksu kahekordne meister Evelin Kärner.
Värvikas ja Eestis ainulaadne spordisündmus kulgeb ligi 9 km rajal. Krossijooksuks sobival rajal tuleb võistlejatel läbida ja ületada erinevaid looduslikke ning spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävaks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, muda takistuses ja torudes roomamine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud. Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglitepärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused.
Lisaks individuaalsele arvestusel selgitatakse ka kõige kõvem tiim. Tiimi arvestuses liidetakse kolme osaleja ajad ja väikseima ajaga tiim on võitja. Neli päeva enne jooksu on end kirja pannud 200 seiklushuvilist jooksusõpra. 2008. aastal toimunud esimese Kõva Mehe Jooksu võitsid Sander Vaher ja Viivi-anne Soots, mullu osutusid parimaks Kaupo Tiislär ja Olga Andrejeva.
JOOKSUPORTAAL/STAMINA