Ewert & The Two Dragons toetavad heategevusjooksu Hope Relay

Teisipäeval anti start Londoni olümpiamängude ja olümpiatõrviku kandmise ülemaailmse partneri Samsungi heategevusjooksul Hope Relay, mille eesmärk on ärgitada eestimaalasi tervisesporti tegema ja koguma raha SOS Lasteküla toetuseks.

Heategevusjooksul osalemiseks on vaja läbida 3-kilomeetrine distants kas joostes, ratta seljas või mõnel muul viisil. Aktsiooni alguse puhul annavad Ewert and The Two Dragons tasuta erikontserdi KUMU hoovis 3. juunil.

Hope Relay on rahvusvaheline heategevusaktsioon, mis leiab aset 19 riigis. Jooksul saavad osaleda kõik, kes laevad alla rakenduse, registreerivad end kasutajaks ja käivitavad rakenduse, kui lähevad jooksma, rattaga sõitma, jalutama vms. Iga läbitud kolme kilomeetri eest annetab Samsung Eesti SOS Lasteküla heaks 1 euro. Rakendus salvestab päevas maksimaalselt 42 km pikkuse distantsi, mis on läbitud keskmise kiirusega kuni 40km/h.

“Samsung kutsub kõiki aktiivse eluviisi fänne üle maailma Hope Relay’s kaasa lööma. See on erakordne võimalus nautida olümpiamängude hõngu ja täita üht olümpiamängude eesmärki – teha üheskoos head,” kommenteeris Samsungi Electronics Baltics Eesti esinduse juht Ursel Velve. Hope Relay kampaania kuulutati täna välja ka Lätis ja Leedus.

Samsungi heategevusjooksu Hope Relay toetab Ewert and The Two Dragons, kes annavad 3. juunil KUMU hoovis erikontserdi. Sissepääs kontserdile on tasuta – huvilistel on vaid vaja ette näidata oma nutitelefonis alla laaditud Hope Relay rakendus.

SOS Lasteküla patroon Evelin Ilves on üks heategevusjooksul osalejatest.  Evelin Ilvese sõnul on tal hea meel osaleda heategevuslikul jooksul ning seeläbi aidata lasteküla peresid. „Olümpiatule teekonnaga kaasnev ülemaailmne Lootuse jooks on tänuväärt ettevõtmine, milles kutsun Eesti rahvast osalema. Ühiselt liikudes ja osaledes aitame neid, kes seda abi kõige rohkem vajavad. Aitame lapsi, kes on jäänud ilma kõige hinnalisemast. Oma vanematest,“ ütles Evelin Ilves.

Oma esimese kolmekilomeetrise jooksu läbis Evelin Ilves täna Kadriorus koos maratoonar Evelin Taltsi ja teiste heategijatega.

Samsungi heategevusjooksu Hope Relay toetab ka Samsungi Londoni olümpiamängude saadik Mikk Pahapill. Toetajate seas on veel teised olümpiatõrviku kandjad, spordiürituste korraldajad Renna Järvalt ning Jaanus Kala, kes tutvustavad Samsungi heategevusjooksu erinevatel spordiüritusel üle Eesti ja kutsuvad üles eestimaalasi enda eeskuju järgima. Heategevusjooks Hope Relay lõpeb Eesti tõrvikukandjate lahkumisega Suurbritanniasse juuli keskpaigas.

Hope Relay Rakenduse saab tasuta alla laadida kanalitest nagu Samsungi Apps, Google’s Play nad App Store.