Gert Jõeäär võitis Filter Haapsalu rattaralli

Filter maanteekarikasarja 4. etapil, Haapsalu 13. rattarallil pälvis esikoha Gert Jõeäär, kes läbis 97 km distantsi ajaga 2:09.26. Tema keskmiseks kiiruseks kujunes 45 km/h. Cofidise profiklubis leiba teeniv rattur edestas sekundiga lätlast Maris Bogdanovicsi ja Krister Raudseppa.

Esikolmikule järgnesid Tarmo Kopli, Karl-Arnold Vendelin ja tiitlikaitsja Vahur Valvas. Naiste arvestuses oli kiireim Kristel Koort, kes sai üldarvestuses 44. koha. 35 km lühikese distantsi võitis Jaagup Vaar ajaga 56.39 (keskmine kiirus 37 km/h).

Liidrisärk jäi 2132 punkti kogunud Raudsepa selga. Talle järgnevad Kopli 2034 ja Ivo Suur 1947 silmaga. Naiste arvestuses tõusis liidriks Triin Gede (1410 punkti), teine on Krista Karing 1400 ja kolmas Tea Lang 1397 silmaga.

Haapsalu Rattarallile registreerus 588 ratturit. Filter maanteekarikasarja 5. etapp, Pandivere 23. rattaralli toimub 3. augustil. Enne seda saab treenitust testida 24. juulil peetaval Filter temposõidu karikasarja 5. etapil, kui Viimsis on kavas 17 km temposõit.

Filter maanteekarikasarja tulemused leiad siit.