Haile Gebrselassie võib tippspordist lahkumise otsust muuta

Pühapäeval pärast New Yorgi maratoni katkestamist üllatuslikult tippspordist loobumise otsust teatavaks teinud Haile Gebrselassie karjäär võib siiski jätkuda.
37-aastane jooksulegend pidi esmapäeval New Yorgis esinema heategevusüritusel, kuid ta otsustas juba pühapäeval kodumaale Etioopiasse sõita. Teisipäeval postitas ta oma Twitteri kontole järgmise sõnumi: „Nüüd on mul aeg paljude asjade üle järele mõelda. Ma armastan endiselt jooksmist. Ma jätkan jooksmist, kuni elan. Andke mulle lihtsalt pisut aega, et kõik uuesti läbi mõelda.“
Postitusest kumab läbi Gebrselassie kõhklus tehtud otsuse suhtes. Ka tema mänedžer Jos Hermens sõnas pühapäeval ajakirjanikele, et jooksulegend võib aja möödudes oma otsust muuta.
Maineka kergejõustikuväljaande Track and Field News ajakirjanik ajakirjanik Sean Hartnett rääkis, et jooksusaidile letsrun.com, et Gebrselassie oli loobumisotsuse langetanud seetõttu, et pidas New Yorgis katkestamist oma fännide lootuste petmiseks. Kuna ta ei tahtvat rohkem fännidele pettumust valmistada, siis sündis emotsioonide ajel kiire otsus tippspordiga lõpparve teha.
ERR SPORT