Harrastussportlane jookseb 100 kilomeetrit liikumispuuetega laste toetuseks

Anton Kaletin
Anton Kaletin Narva Energiajooksul.

Harrastussportlane Anton Kaletin jookseb 19. mail 100 kilomeetrit ümber Tallinna eesmärgiga aidata koguda raha Narva-Jõesuu SOS-lasteküla liikumisraskustega lastele velotrenažööri soetamiseks.

Kaletin tahab oma toetusjooksuga aidata lapsi, kes ei saa oma liikumispuude tõttu liikuda, „Eesti saab sel aastal 100-aastaseks ja see on sobiv hetk aidata neid, keda suudame. Jooksen nende laste eest, kes seda ise teha ei saa,“ selgitab Narva-Jõesuus lapsepõlve veetnud Kaletin. 40-aastane mees on innuka harrastussportlasena võtnud osa üle kümnest maratonist, osalenud triatlonidel ja läbinud kahekordselt raudmehe distantsi Ironmani võistlusel.

100-kilomeetrise jooksu eesmärk on koguda raha velotrenazööri jaoks, mis annaks liikumis- ja treenimisvõimaluse liikumispuuetega lastele Narva-Jõesuu SOS lastekülas. Trenažööri hind on 600 eurot. 100km jooks algab 19. mail kell 9 Kadriorus, Russalka monumendi juurest. Tule ela kaasa ja toeta Antoni! Kõik jooksuhuvilised on oodatud kas tervet või osalist distantsi kaasa jooksma! Lisaks võivad kõik annetada vastavalt oma võimalustele Hingesoojus MTÜ arvele Luminor pangas EE051700017003653780 või SEB pangas: EE261010220238239222, selgitus „Annetus SOS lastekyla 100 km“.

Kogu laekunud summa eest soetatakse lisaks velotrenažöörile liikumist toetavaid seadmeid Narva-Jõesuu SOS lasteküla liikumispuuetega lastele. Vaata kaardilt, kas Kaletini toetusjooks möödub ka sinu kodu lähedalt:

Ülevaade ja info jooksu kohta Anton Kaletini isiklikul Facebook kontol.