Ivar Ivanov pidi Võrumaa jooksusarjas jääma esikohata

21. juulil toimunud 18. Uhtjärve jooksul jäi Ivar Ivanov sel hooajal Võrumaa pikamaajooksusarjas esmakordselt esikohata, jooksu võitis Kenny Kivikas (pildil).
Mullust Uhtjärve jooksu esikohta kaitsnud 22-aastasel Tartumaa orienteerujal kulus umbes 9-kilomeetrise distantsi läbimiseks aega 34.06,7. Ivanov kaotas talle 12,9 sekundiga ja Urmas Utar 50,7 sekundiga. Neljandaks tuli Margus Koor (+1.42,5), viiendaks Anti Puustus (+1.57,7) ja kuuendaks Mikk Laur (+2.42,7). Naistest oli ajaga 41.04,0 parim üldjärjestuses 21. koha saanud Tatjana Mannima. Teise koha sai Kristiine Aluvee 42.17,5-ga ja kolmanda koha Johanna Ardel 43.29,7-ga.
Kokku lõpetas jooksu 83 meest ja 55 naist. Kuni 12-aastased jooksid 4 kilomeetrit. 14 poisist oli kiireim Joosep Perv ja 11 tüdrukust Johanna Udras.
Võrumaa pikamaajooksusarjas tuleb nüüd pikem paus, järgmisena toimub 21. septembril Kütioru maastikujooks.