Ivar Ivanov võitis neljandat korda Võrumaa pikamaajooksusarja

Ivar Ivanov teisena Munamäe-Võru maastikujooksu finišis. FOTO: Võrumaa Spordiliit

18. oktoobril toimunud Võrumaa pikamaajooksusarja viimase osavõistluse, 30. Munamäe-Võru maastikujooksu võitis Raido Mitt Põlvast, kel kulus 13,1
km pikkuse distantsi läbimiseks aega 43.26,0, kirjutab Võrumaa Sport. Sarja võitja, võrulane Ivar Ivanov
kaotas talle 7,7 ja Anti Puustus 9,5 sekundiga. Kiireim naine oli ajaga 53.54,2 üldjärjestuses 36. koha saanud elvalanna Karmen Alnek. Järgnesid Johanna Ardel 54.36,3-ga ja Sille Rell 54.44,2-ga.

Munamäe-Võru maastikujooksuga lõppes ka tänavune Võrumaa
pikamaajooksusari. Selle võitjaks tuli juba neljandat aastat järjest Ivar Ivanov, kes võitis tänavusest üheksast jooksust neli ning edestas kolm
jooksu võitnud Mitti 11 ja kolmanda kohs saanud Puustust 21 punktiga. Naiste üldvõidu saavutas Annika Rihma Johanna Ardeli ja Karmen Alneki ees. Kokku osales jooksusarjas 371 meest ja 254 naist. Sarja lastejooksudes oli osalejaid kokku 316, kepikõndijaid lõi kaasa 134.