Jüri Lossmani mälestusjooksu võitis Staieri esindaja Andi Linn

22. juulil Viljandis toimunud Jüri Lossmani mälestusjooksu võitis VAK Staieri klubiliige Andi
Linn, kes läbis 21,1 km pikkuse põhidistantsi ajaga 1:22.39. Teisena ületas finišijoone Urmas
Kaljurand 1:28.43-ga Staminast ning kolmandana Viktor Lääts Raplamaalt ajaga
1:30.25. 
Parima naisena naasis pikalt võistlusmaalt tartlanna Liina
Luik. 25 lõpetanu seas tegi ülikooli spordiklubi esindaja päeva viienda
tulemuse, 1:31.33.
Poole lühema ehk 10,5-kilomeetrisel võistlusmaal võttis ette 12 jooksjat, neist esikolmiku moodustasid Leila Luik (aeg 44.28), Lily Luik (45.03)
ja Tauri Tamm (48.11). Noortele mõeldud 4,2 kilomeetri jooksu kolm paremat olid
Deniss Salmijanov (16.06), Marilin Moor (19.05) ja Kuldar Asu (19.07). Sellel
võistlusmaal sai tulemuse kirja 11 sportlast.


Tulemused 21, 1 km
1.
Andi Linn
25.01.1970
Vak Staier
1:22.39
2.
Urmas Kaljurand
28.04.1961
Stamina
1:28.43
3.
Viktor Lääts
24.09.1952
Raplamaa
1:30.25
4.
Marek Atonen
16.05.1977
Vak Staier
1:31.11
5.
Liina Luik
14.10.1985
TÜ ASK
1:31.33
6.
Jüri Siht
01.03.1964
Vak Staier
1:34.16
7.
Tõnu Karelson
29.08.1966
Vak Staier
1:36.14
8.
Meelis Kukk
26.07.1059
SK Jõulu
1:36.58
9.
Paul Liebenau
19.02.1990
1:38.20
10.
Rain Vellerind
25.08.1965
Urtra Runners Team
1:38.29
11.
Toomas Moor
18.09.1965
Kohila
1:39.26
12.
Priit Lopsik
28.09.1979
Hansa SK
1:39.41
13.
Vallo-Peedu Lubi
06.09.1964
Samotar
1:40.37
14.
Jüri Leesmäe
11.01.1946
OK West
1:40.39
15.
Juhan Telling
07.02.1967
JK Hermes
1:41.13
16.
Andres Kiisler
31.08.1978
TSK Joosu
1:41.58
17.
Raul Kangur
29.10.1970
JK Sarma
1:42.24
18.
Margit Lõhmus
03.06.1978
Valga
1:43.16
19.
Enno Torim
18.01.1970
Vak Staier
1:43.35
20.
Mart Usin
09.11.1979
Tallinn
1:46.04
21.
Urmas Suvorov
04.05.1971
Tapa v. Moe
1:52.22
22.
Valdek Rohtma
28.02.1978
FB Jooksmine
1:56.46
23.
Priit Hiob
09.04.1976
Vak Staier
1:59.39
24.
Andrei Lopsik
20.06.1955
Ida-Viru
1:59.41
25.
Toomas Ronk
04.03.1971
Viljandi Rattaklubi
2:07.46
Tulemused 10,5 km
1.
Leila Luik
14.10.1985
TÜ ASK
0:44.28
2.
Lily Luik
14.10.1985
TÜ ASK
0:45.03
3.
Tauri Tamm
08.02.1996
Audentes SK
0:48.11
4.
Kaidi Keir Kukk
02.03.1994
SK Jõulu
0:48.19
5.
Heino Põldoja
04.08.1945
Jõgeva
0:49.05
6.
Lilian Estorn
03.07.1955
VAK Staier
0:50.10
7.
Järvi Valter
09.06.1956
Tallinn
0:51.52
8.
Jaan Mättas
15.05.1935
VAK Staier
0:52.24
9.
Merilin Rohtma
25.03.1980
1:07.50
10.
Jaan Vehlmann
24.06.1945
JK Hermes
1:17.37
11.
Lembit Õunlo
27.03.1941
JK Hermes
1:17.37
12.
Valdeko Alliksaar
12.07.1944
VAK Staier
1:18.23


VAK STAIER/JOOKSUPORTAAL
Foto: Priit Raudla