Kaidi Kivioja võitis kodusel triatloni EMil pronksmedali

Naiste spridni esikolmik. Foto: Riho Lüüs
Naiste sprindi esikolmik. Foto: Riho Lüüs

Kaidi Kivioja saavutas täna Tartus peetud Euroopa meistrivõistlustel triatloni sprindidistantsil kolmanda koha. Karjääri esimene tiitlivõistluste medal tuli talle ajaga 58.54.

Euroopa meistriks krooniti 22 sekundit varem lõpujoone ületanud Sophie Coldwell Suurbritanniast. Vaid kahe sekundiga Kaidi Kivioja edestanud venelanna Alexandra Razarenova sai hõbemedali tulemusega 58.52

Teistest eestlannadest lõpetas Katrin Zaitseva 45. kohal ja Paula-Brit Siimar 47. kohal. Eesti meestriatleetidest sai Henry Räppo parimana 34. koha ajaga 55.11, Kevin Vabaorg 45. koht ajaga 56.38. Triatloni sprindidistants koosnes 750 m pikuusest ujumisdistantsist, 20 km pikkusest rattasõidust ja 5 km pikkusest jooksust.