Kärner ja Tšerepannikov parimad Eesti klubide murdmaajooksu karikavõistlustel

Stamina Arcotransport Team jooksjad Evelin Kärner (pildil) ja Sergei Tšerepannikov võidutsesid 1. oktoobril Tõrvas Eesti klubide murdmaajooksu karikavõistlustel. Naiste 4000 meetri pikkusel distantsil oli Kärneri võiduajaks 13.02. Teise koha sai Julia Bulina (KJK Kalev Sillamäe) ajaga 14.16 ja kolmanda koha Ailen Raudsepp (SK Maret-Sport) 14.26-ga. Naisjuunioride 3000 meetri jooksu võitis ajaga 10.55 üllatuslikult Heleene Tambet (VAS Staier), edestades KJK Vike jooksjaid Kaidi Kivioja (aeg 11.02) ja rohkem takistusjooksjana tuntud Kelly Nevolihhinit (aeg 11.28). Kokku lõpetas distantsi ainult 5 osalejat, ka startijaid oli vähe – ainult kuus. Tulemused

.

Meeste 8000 meetri jooksu võitis Sergei Tšerepannikov (Stamina SK) ajaga 23.23. Priit Aus (KJK Tipp) kaotas talle 2 sekundiga. Kolmas oli Taivo Püi (Sportkeskus.ee) ajaga 24.08. Meesjuunioride 5000 meetri distantsil võidutses Dmitri Aristov (KJK Atleetika) 14.48-ga. Teine koht kuulus ajaga 15.12 Andi Noodale (Tartu SS Kalev). 12 sekundit hiljem finišeeris Taavi Kruut (Audentese SK). Tulemused

.

Eesti klubide karikavõitjaks murdmaajooksus krooniti suure eduga KJK Vike. Klubi kogus võistluse jooksul 741 punkti. Teise koha pälvis VAK Staier 482 punktiga ja kolmanda koha SK Maret Sport 474 punktiga. Ülejäänud tulemused ja klubide punktiarvestus