Kaur Kivistik pürib Hooandja abil maailma parimate osalusega treeninglaagrisse

Kaur Kivistik. Foto: Marko Mumm/EKJL
Kaur Kivistik. Foto: Marko Mumm/EKJL

3000 m takistusjooksu Eesti rekordi omanik Kaur Kivistik vajab Hooandja kaudu toetust, et minna Šveitsi kõrgmäestikku treenima koos maailma parimate jooksjatega, peale mida toimuvatel võistlustel tahab rünnata maailmameistrivõistluste ja olümpiamängude norme. 28. septembril Dohas algava MMi 3000 m takistusjooksu norm on 8.29,00.

Kaur Kivistiku treeninglaager St. Moritzis toimub orienteeruvalt ajavahemikus 18. juunist kuni 15. juulini. St. Moritz on taliolümpialinn, kus suvisel perioodil harjutab lugematu hulk maailma parimaid jooksjaid erinevatest riikidest (Soome, Norra, USA ja Taani). “Et laager õnnestuks maksimaalselt, tuleb treeninglaagrisse kaasa minu üks treeneritest ja Liina Tšernovi hea abiline Margus Pirksaar. Margus aitab hoida kätt pulsil, karjuda jooksu vaheaegu ja ilmselt kergematel treeningutel ka ise kaasa joosta – kõik selleks, et tagada laagri kõrge kvaliteet,” selgitas Kivistik.

Šveits on Euroopas üks kallimaid riike ja seetõttu on sealne laager kulukam kui tema eelnevad treeninglaagrid. “Toetus, mille ma Hooandja vahendusel soovin kokku saada, aitab ära katta enamuse eelarvest. Rahalist toetust kasutaksin lennupiletite soetamiseks, majutuskuludele katmiseks, staadioni ja jõusaali pääsmetele ja vajalikule massaažile kohapeal ning osaliselt treener Marguse kulude katmiseks,” märkis Kivistik.

Tema üks toetaja NIKE on välja pannud väga headele toetajatele kingituseks veidi jooksuvarustust. Kõige tipuks tekib vägevatel toetajatel võimalus osaleda koos Kaur Kivistikuga ühel nädalavahetusel tasuta Jooksupartneri treeninglaagris Eestis. Pakett sisaldab prii majutust ja toitlustust, treeningutest osavõttu, vägevat seltskonda ja häid nõuandeid Kivistikult kui ühelt parimalt Eesti kesk- ja pikamaajooksjalt.

Kaur Kivistikku saab aidata Hooandja kaudu siin.