Keila poolmaratoni võitis Vjatšeslav Košelev

31. juulil Spordiklubi Vask korraldatud 10. Keila poolmaratoni võit läks Ida-Virumaale. Sillamäe Kalevit esindav 42-aastane Vjatšeslav Košelev läbis distantsi ajaga 1:11.01. Teise koha sai võitjale 17 sekundit kaotanud Elar Vulla (KJK Vike). Kolmandaks jooksis end Priit Aus (KJK Tipp/Keila) 1:12.29-ga.
Naiste arvestuses võttis võidu samuti Sillamäe Kalevi jooksja. Üldjärjestuses 17. koha saanud Julia Bulinal kulus poolmaratoniks aega 1:27.49. Teise koha (üldarvestuses 42. koht) sai Margit Mälter 1:37.15-ga. Kolmandana (63. koht) jõudis finišisse Kaire Matson ajaga 1:46.52. Kokku lõpetas poolmaratoni täpselt 100 jooksjat.
8 km pikkuse rahvajooksu võitis Tarmo Reitsnik (SK Stamina) ajaga 30.23. Teine koht jäi Keilast pärit Artur Lillele 31.05-ga. Kolmanda koha sai Riho Ment Tallinnast ajaga 31.10.
Sama pika noortejooksu parimaks osutus soomlane Oskari Joukas 31.56-ga. Talle järgnesid Igor Skatško (JK Tempo) 34.36-ga ja Christian Anton (Saue SK) 36.37-ga.