Keio Kits sai krossijooksu EMil 57. koha, Priit Aus 87.

Keio Kits sai kuni 23-aastaste meeste arvestuses Portugalis Albufeiras murdmaajooksu Euroopa meistrivõistlustel 57. koha. Kits läbis 8170 m pikkuse distantsi ajaga 25.42. Samas jooksus võistelnud Priit Aus sai 26.36-ga 87. koha. 102 startinud jooksjast lõpetas distantsi 96.
.
770 m vaheajavõtupunktis oli Kits 65. ja Aus 67. kohal. 1270 m vaheajavõtupunktis tõusis Kits koha võrra 64., Aus langes aga 80. kohale. 500 m hiljem kerkis Kits 62. kohale ja Aus langes 84. kohale. 3370 m vaheajavõtupunktis andis Kits veidi alla, olles siis ajaga 10.07 67. kohal. Priit Ausi positsioon halvenes veelgi, ta kukkus 90. kohale. 4970 m peal, kui läbitud oli veidi üle poole distantsist, võttis Kits end kokku ning tõusis 60. kohale, Aus jätkas 89. kohal. Viimasele 1600 m pikkusele ringile läks Keio Kits juba 53. kohal ja Priit Aus 86. kohal.
Kuni 23-aastaste meeste Euroopa meistritiitli võitis Prantsusmaa jooksja Hassan Chahdi ajaga 24.11. Hõbemedal kuulus tema kaasmaalasele Florian Carvalhole, kes kaotas võitjale kolm sekundit. Pronksmedalile tuli venelane Jegor Nikolajev, keda omakorda jäi teisest kohast lahutama vaid üks sekund.