Kelly Nevolihhin sai Euroopa klubide juunioride karikavõistlustel teise koha

Kergejõustikuklubi Vike esindaja Kelly Nevolihhin sai 17. septembril Bosnia-Hertsegovinas Tuzlas Euroopa klubide juunioride karikavõistlusel 3000 meetri takistusjooksus isikliku rekordiga 11.41,53 teise koha. Kelly varasem parim tulemus 11.43,84 pärines suvel Tallinnas toimunud juunioride EMilt. Jooksu võitis Bosnia esindaja Desanka Ciro ajaga 11.01,60. “Enne võistlust ütlesin, et mulle meeldib soojaga joosta, aga seal osutus liiga palavaks. Juba vilus näitas kraadiklaas +33. See oli jube. Tõmbas ikka päris uimaseks. Õnneks täitsin eesmärgi joosta isiklik rekord,” rääkis Kelly Nevolihhin Jooksuportaalile.
,
3000 meetri jooksus sai Kaidi Kivioja samuti teise koha isikliku rekordiga 10.31,74. Jooksu võitis leedulanna Gabija Rasiukieviciute 10.29,61-ga. Kergejõustikuklubi Vike saavutas seitsme riigi klubist koosnevas B-alagrupis naiskondade arvestuses võidu, mis tähedab, et järgmisel korral võistleb klubi A-grupis.