Kelly Nevolihhin sai SELLi mängudel kolmanda koha

Kelly Nevolihhin. Foto: Marko Mumm/EKJL

Sisekaitseakadeemiat esindav Kelly Nevolihhin võistles täna Soomes Tamperes nelja riigi osalusel toimuvatel SELLi (rahvusvahelised üliõpilasspordi võistlused) mängudel 1500 meetri jooksus, milles sai kolmanda koha ajaga 4.35,76. Jooksu võitis leedulanna Evelina Miltene ajaga 4.29,16. Mängudel võistlevad Eesti, Läti, Leedu ja Soome üliõpilassportlased.

“Enne starti oli paras segadus. Küll ei töötanud neil üks ega teine asi. Korra kutsuti meid isegi rajalt tagasi,” rääkis Nevolihhin Jooksuportaalile. Kogu segadus sai alguse sellest, et starti andma pidanud kohtunik ei saanud puldiga ühendust ja vahetas seejärel kõrvaklappe. Lõpuks anti küll start, aga jooksjatel kästi tagasi tulla, sest fotofiniš ei hakanud tööle. “Meid kamandati soojendusriietesse. Saime vaevalt need selga tõmmata, kui küsiti, kas olete nüüd stardiks valmis?” kirjeldas Nevolihhin staadionil toimunut.

Eestlanna alustas jooksu viiendal positsioonil, tõustes edasi neljandaks. Viimasel ringil parandas Nevolihhin oma kohta veelgi, kerkides kolmandaks. “Hooaja teise 1500 m stardi kohta võib rahul olla. Ilma poolest ka ei vedanud, parajalt tuuline,” lausus Nevolihhin.