Kelly Nevolihhin Soomes paduvihmaga 800 m jooksus kolmas

Kelly Nevolihhin 800 m jooksu autasustamisel pjedestaali kolmandal astmel. Foto: erakogu

Kui eile sai Sisekaitseakadeemiat esindav Kelly Nevolihhin Soomes Tamperes SELLi (üliõpilaste) mängudel 1500 m jooksus kolmanda koha, siis täna saavutas ta ajaga 2.13,77 samasuguse poodiumikoha 800 meetri distantsil, mille start anti pärast pikka viivitust paduvihmas.

Nevolihhin tegi soojenduse paduvihmas, kuid start hilines üle 20 minuti. “Sellest pool pidime seisma võistlusriietes poolpaljalt vihma käes. Kuna tehnika vedas taaskod alt, otsustati käsiaeg võtta ja meid lasti rajale,” kirjeldas Nevolihhin Jooksuportaalile staadionil valitsenud kaost.  Stardi ajaks ta juba lõdises külmast. Jooksu alguses hoidis Nevolihhin neljandat kohta. Pärast esimest ringi tõusis ta teiseks ja lõpetas jooksu napilt kolmandana, jäädes teisest kohast kümne sajandiku kaugusele. “Külm tegi oma töö ja tõmbas jalad kinni,” ütles Nevolihhin.