Kohtla-Järve – Jõhvi jooksu võitsid German Terehhov ja Julia Bulina

25. mail toimunud 10,3 km pikkuse Kohtla-Järve – Jõhvi jooksu läbis kõige kiireimini German Terehhov, kes sai lõpuajaks kirja 37.34. Teisena lõpetas Alutaguse suusaklubi esindaja Janek Vallimäe ajaga 39.41. Kolmas koht kuulus 40.42-ga Vitali Antipovile, kes pidi tunnistama esimesena finišisse jõudnud naise Julia Bulina paremust. Viimati mainitud KJK Sillamäe Kalevi sportlane võitis jooksu ajaga 40.34. Teise koha sai veel neidude arvestuses võistlev Bulina klubikaaslane Darina Maksimova 48.19-ga. Naistest oli kolmas samuti neidude klassis võistelnud Sandra Scmidt (Viru SK) ajaga 50.31. Kokku lõpetas distantsi 38 jooksjat.
11. Kohtla-Järve-Jõhvi jooksu tulemused, Ida-Virumaa Spordiliidu pildid 1 ja pildid 2