Kõrvemaa kevadjooksu võitsid Vallimäe ja Talts

Laupäeval, 28. aprillil toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitsid Eesti maratonitiimi liikmed Viljar Vallimäe ja Evelin Talts (pildil). Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõpra.

Sportland Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas RMK lastejooksudega, kus osales arvukalt tublisid lapsi, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõbra. Võitis Viljar Vallimäe, järgnesid Ilja Nikolajev ja triatleet Priit Ailt. Naistest lõpetasid Evelin Taltsi järel Janelle Tarum ja Kaisa Kukk. Lisaks põhidistantsile jooksid sajad harrastajad ka 6 km pikkusel rajal.

Kevadjooks oli teine osavõistlus RMK Kõrvemaa neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 14. juulil toimuv RMK Kõrvemaa rahvatriatlon.