Loeng: Füüsist treenid, aga kas vaimu ka?

Spordipsühholoog Külliki Taylor.
Spordipsühholoog Külliki Taylor.

Sügis on mõnel spordialal hooaja lõpp, teisel alles algus. Mõne harrastaja jaoks on see stardipauk uueks ja aktiivsemaks eluks, teisele jällegi taastumise ning baasi ladumise periood. Igal juhul on sportimiseks vaja motivatsiooni, et trennidega kas alustada või jätkata. Motivatsiooni aitab lisaks füüsisele tekitada ja hoida just tugev vaim. Küsimustele nagu: Mida teha kui vorm on hea, aga vaim veab sooritusel alt? Kuidas leppida ebaõnnestumiste ja vigastustega? Kuidas enda võimete piire ära tunda ja nendega leppida? Millest alustada kui on soov aktiivsemalt sportima asuda? Kuidas vaimu tugevaks treenida? aitab vastuseid leida spordipsühholoog Külliki Taylor.

Külliki Taylor lõpetas Eesti Spordigümnaasiumi moodsa viievõistluse erialal (vehklemine, laskmine, ujumine, ratsutamine, jooksmine) ja on hilisemalt võitnud medaleid ning tiitleid epeevehklemises nii Eestis kui välismaal (sh Iiri Vabariigi meistrivõistluste kuldmedal). Külliki on lõpetanud Tartu Ülikooli ja omab spordipsühholoogia magistrikraadi Suurbritannia Leeds Beckett Ülikoolist. Varasemalt on Külliki töötanud õpetaja ja koolijuhina, hetkel tegutseb ta peamiselt spordipsühholoogi ning koolitajana. Külliki tegeleb triatloniga ja on varasemalt kvalifitseerunud ka Suurbritannia vanusegruppide koondisesse poolpikas triatlonis.

Loengus osalejate arv on piiratud. Registreerunutele saadame loengule eelneval päeval meilile kinnituse ja täpsema kohaletuleku info. Koha tagab registreerumine alloleva lingi kaudu ja osalustasu ülekanne summas 10 eurot hiljemalt 25.09: https://forms.gle/jPiRf6gUPpZDznzC8

MTÜ Terve Elu Terve
EE677700771003234393
Selgituseks palume märkida osaleja/d.