Loskutov Cupi võit läks tänavu Lätisse

15. mail toimus järjekordselt rahvusvaheline tänavajooksuvõistlus Loskutov Cup. Lapsed võistlesid vastavalt vanuserühmadele 400, 800 ja 1000 meetri distantsidel. Nais- ja meesjooksjad alustasid ja lõpetasid Valga keskstaadionil. 10 kilomeetri pikkune distants kulges läbi Valga ja Valka linna. Võistlusel tegid kaasa kaks keenialannat, hiljuti Tartu jooksumaratoni naiste arvestuses võitnud Irine Chepkirui ja Usila Koech. Põhidistantsi võitis lätlane Valerijs Žolnerovitčs ajaga 31.18. Teine ja kolmas koht kuulusid Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindajatele. Viljar Vallimäe lõpetas teisena 31.54-ga ning Tõnis Juulik kolmandana ajaga 33.39. Naistest võtsid ettearvatult kaksikvõidu keenlannad. Esikoha saanud Usila Koech (34.14) edestas ühe sekundiga kaasmaalannat Irene Chepkiruid. Kolmandana jõudis finišisse Inna Poluškina Lätist ajaga 34.57.