Mardo Lundver võitis teist korda järjest Märjamaa alevijooksu

Mardo Lundver jooksu võitmas. Korraldajate foto
Mardo Lundver jooksu võitmas. Korraldajate foto

Rapla jooksuklubi esindaja Mardo Lundver võitis eile õhtul toimunud 36. Märjamaa alevijooksu, korrates sellega mullust võitu.

Lundver läbis 3,8 km pikkuse ringi ajaga 11.50. “Kui eelmisel aastal pidasin klubikaaslase Arvi Alamaaga maha põneva ja kõva duelli ning suutsin veel lõpusirgel kange konkurendi ohtliku rünnaku otsustavalt tõrjuda, siis  seekord oli kontrollitud jooks ja mul õnnestus noored andekad staadionijooksuässad Kristian Otlot ja klubikaaslane Kalev Hõlpus selja taha jätta,” ütles Lundver ajakirja Jooksja Jooksuportaalile. “Finiši eel võtsin veidike hoogu maha. Juhtisin terve distantsi, sain positiivseid emotsioone hooaja, mis kulgenud üle kivide ja kändude, lõppfaasi.”

Teisena lõpetanud UP Sport esindaja ja vanameister Urmas Põldre juhendamisel harjutav Kristian Otlot ületas finišijoone ajaga 12.07 ja Kalev Hõlpus ajaga 12.23. “Rada oli küll veidi muudetud. Õnneks pikemad maad on mul tugevamad. Staadionil näitasid nemad mulle sel hooajal kandu,” lisas Lundver.

Märjamaa alevijooksul osales erinevate jooksude peale protokolli põhjal koguni 335. Võrdluseks – eelmisel aastal oli sama näitaja 230. Ka korralduslik pool tegi võidumehe sõnul märgatava arengu.

36. Märjamaa alevijooksu tulemused