Maris ja Rasmus Mägi sise-EM-il ei võistle, Eestit esindab kaheksa kergejõustiklast

Eesti Kergejõustikuliit andis 28. veebruaril Göteborgis algavatele Euroopa sisemeistrivõistlustele üles kaheksa sportlast. Göteborgis võistlevad Mikk Pahapill ja Kaarel Jõeväli seitsmevõistluses, kaugushüppes Rain Kask, kuulitõukes Raigo Toompuu ning meeste 60m tõkkejooksus Andres Raja, naistest asuvad võitlustulle kõrgushüppajad Anna Iljuštšenko ja Eleriin Haas ning 60m tõkkejooksus Grit Šadeiko.

Esialgu anti üles kümme kergejõustiklast, kuid õde-vend Maris ja Rasmus Mägi jäid siiski kõrvale. EKJL-i saavutusspordi juht Marko Aleksejev ütles, et Maris Mägi on haigestumise tõttu sunnitud võistlusest loobuma. “Rasmus Mägi jääb aga võistlusest kõrvale, sest veebruari teiseks pooleks planeeritud vormitõusu, mis lubanuks võistelda kõrgete kohtade eest, ei õnnestunud saavutada,” lisas Aleksejev.

Euroopa sisemeistrivõistlused toimuvad 1.-3. märtsil Rootsi suuruselt teises sisehallis Göteborgi Scandinavium Arenal. 28. veebruari õhtul toimub näidisalana väljaspool areeni meeste kuulitõuke kvalifikatsioon, kus võistleb ka Raigo Toompuu.

Võistluste detailse ajakavaga saab tutvuda võistluste kodulehel.