Munamäe-Võru maastikujooksu ja pikamaajooksu sarja võitis Ivar Ivanov

20. oktoobril toimunud 28. Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Ivar Ivanov, kes kindlustas endale sellega teist aastat järjest ka Võrumaa pikamaajooksusarja üldvõidu. Umbes 13,1 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus 28-aastasel Võru Lõunalõvi jooksumehel aega 43.27. Ülejäänud kaks esikolmikukohta läksid suusatajatele: teisena lõpetas Eno Vahtra (+11) ja kolmandana Raido Ränkel (+1.19). Neljanda koha sai Margus Koor (+2.08), esikuuikusse jõudsid veel Tartumaa mehed Urmas Utar ja Pärtel Piirimäe.
Kiireim naine oli ajaga 51.30,5 üldjärjestuses 24. koha saanud tartlanna Lily Luik. Teiseks tuli naistest Silja Suija, kellele läks pikamaajooksusarja üldvõit õrnema soo arvestuses, ja kolmandaks Karmen Alnek. Jooksu lõpetas 119 meest ja 57 naist. Kuni 12-aastased lapsed võistlesid 4 km distantsil, kus kiireimad olid Karl Anders Saarepuu ja Keity Kuus.
Kuuest võistlusest koosnenud Võrumaa pikamaajooksusarja arvestuses järgnesid Ivanovile Ränkel ja Koor ning Suijale Aili Sarik ja Sigrit Müürsepp. Vähemalt ühel sarja jooksul osales tänavu 300 meest ja 156 naist.