Ndiso ja Urgesa võitsid Mumbai maratoni

Keenlane Denis Ndiso ja etiooplanna Bizunesh Urgesa võidutsesid 17. jaanuaril Indias Mumbai maratonil. Mõlemad said võidu eest 35 000 USA dollarit.

Ndiso sai meeste arvestuses kirja ajaks 2:12.34, mis on mehe isiklik tippmark. Teisena lõpetas etiooplane Siraj Amda Bene ajaga 2:13.58. Kolmanda koht kuulus keenlasele Samson Limarengile 2:14.24-ga, kelle jaoks on samuti tegemist parima tulemusega maratoni distantsil.

Naistest kuulusid esimesed kümme kohta eitiooplannadele. Esikoha võitis juunioride 3000 m jooksu hõbemedaliomanik Bizunesh Mohammed Urgesa (pildil) ajaga 2:31.09-ga, mis on tema isiklik tippmark. Teise koha sai Haile Kebebush, kes kaotas võitjale kahe sekundiga. Temast omakorda jäi üle minuti maha isikliku tippmargi 2:32.12 püstitanud Azalech Masresha.