Nõmme seeriajooksu võitsid Kelly Nevolihhin ja Valeri Poddevalin

3. augustil Hiiu staadionil toimunud Nõmme seeriajooksude sarja V etapina kavas olnud 3000 meetri distantsi võitis naistest isikliku rekordi lähedase aja jooksnud Kelly Nevolihhin (pildil) ja meestest Valeri Poddevalin. Tuulevaikne ning palav ilm jätsid oma jälje tulemustele.
Nädal tagasi 3000 m takistusjooksus Eesti meistritiitli võitnud Nevolihhin sai kahe naise konkurentsis lõpuajaks 10.48,0. Isiklikust rekordist jäi tal puudu vaid 1,3 sekundit. Nevolihhini ainus konkurent Liina Kivi (Jooksupartner) lõpetas ajaga 12.02,6. Erinevalt naisest, kogunes mehi stardijoonele kümme korda rohkem ehk 20 jooksjat. Neist 13 suutsid distantsi läbida alla 10 minuti. Esikoha noppis Valeri Poddevalin (Tallinna SS Kalev) ajaga 9.03,9. Talle kaotas 3,1 sekundiga vanameister Andrus Lein (Rakvere KJK Vike). Kolmandaks tuli Jaanus Kallaste (Stamina SK) 9.12,0-ga. Veteranide klassis näitas head minekut 41-aastane Tarmo Reistnik (Stamina SK), kes suutis vaatamata kuumale ilmale välja joosta aja 9.45,9, mis andis talle üldjärjestuses 11. koha.
Nõmme seeriajooksude finaaletapp miilijooks ja 10 000 m jooks toimuvad 15. augustil Tallinnas Kadrioru staadionil.