Novembri Euroopa parimad on Ana Dulce Felix ja Viktor Röthlin

Euroopa Kergejõustikuliit valis novembri parimateks kergejõustiklasteks Portugali krossijooksu spetsialisti Ana Dulce Felixi (pildil) ja šveistlasest maratoonari Viktor Röthlini. Felix sai 6. novembril New Yorgi maratonil isikliku rekordiga 2:25.40 neljanda koha ja võitis kaks nädalat hiljem da Amora murdmaajooksu võistluse. Talle järgnesid paremuselt iirlanna Fionnula Britton, kes jooksis end kolmandaks 27. novembril Prantsusmaal Leffrinckouckes toimunud kõrgetasemelisel krossijooksul.
,
2010. aasta maratoni Euroopa meister Röthlin saavutas New Torgi maratonil parima eurooplasena 11 . koha ajaga 2:12.26. Šveistlase järel tuli teiseks Belgia jooksja Atelaw Bekele. Ta võitis 27. novembril Belgias Roselaris krossijooksu.