Pärast kaheaastast pausi toimunud Uhtjärve jooksu võitis Margus Koor

Pärast kaheaastast pausi toimus tänavu taas ümber Uhtjärve jooks, millest võttis osa 60 spordisõpra. Mitu aastat probleeme tekitanud maatükist ringi jooksmiseks laskuti seekord vanast suusahüppemäest alla orgu, mis tähendas osalejatele raja kõige raskemat katsumust. „Üks orienteeruja kihutas must laskumisel mööda sellise hooga, tundus, et ta põrutab otse järve,“ rääkis ligi 9 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 34.43,7 võitnud võrulane Margus Koor (Võrumaa KJK Lõunalõvi), kes Uhtjärve jooksul kolm korda kõige kiirem olnud. Mägise ja mudase raja lõpuosas kulges mööda kopratammi. Järgmiseks aastaks lubas jooksu peakorraldaja Margus Klaar Urvaste SK-st orgulaskumise ära kaotada. Teise koha sai Raido Mitt (Põlvamaa OK Põlva Kobras) 35.25,6-ga ja kolmandaks tuli Lauri Sild (Võrumaa OK Võru) 36.01,6-ga.
Naistest saavutas esikoha Monika Irves (Võrumaa Maraton Sport) ajaga 45.02,5. Talle järgnesid Adele Puusalu (Põlvamaa OK Põlva Kobras) 45.15,6-ga ja Pille Naggel Tartust 50.03,8-ga.