Pärnu kahe staadioni jooksu võitsid Raivo Alla ja Olga Andrejeva

Raivo Alla võitjana finišisse jõudmas. Korraldajate foto

Täna Pärnus toimunud kahe staadioni jooksu, mis on ühtlasi Pänu Kahe Silla klubi kolmikürituse viimaseks osavõistluseks, võitis meestest Raivo Alla ja naistest Olga Andrejeva. Viimane osutus parimaks naiseks ka kogu sarja kokkuvõttes.
Alla läbis 7,484 kilomeetri pikkuse distantsi, mis algas Raeküla staadionilt ja lõppes Ranna staadionil, ajaga 23.49,7, edestades 45 sekundiga tänavust Tartu linnamaratoni võitjat Tõnu Lillelaidi Spartast. “Alustasin jooksu teisest stardigrupist. Esimese kilomeetri posti juures sain Tõnu kätte. Jooksime kilomeetri jagu koos, siis hakkasin vaikselt eest ära minema.Tõnul oli Saaremaa kolme päeva jooks veel jalgades,” ütles Alla Jooksuportaalile. “Tuul täna segas algul ja lõpus, kuid pikal sirgel mitte, puhudes külje pealt,” lisas ta. Oma hooaja lõpetab Raivo Alla 16. novembril Valencia maratoniga.

Kolmanda koha sai Teet Kokk Pärnumaalt ajaga 24.44,6. Naistest võitis jooksu üldarvestuses 18. kohal lõpetanud Olga Andrejeva ajaga 27.59,5. Teisena jõudis Ranna staadionile Anu Teppo Spartast 28.27,2-ga. Kolmandaks tuli Kristel Metsla Audentese spordiklubist ajaga 29.39,4. Kokku lõpetas tänase jooksu 472 osalejat, neist 172 naist.