Pärnu tänavasõidu võitis Mart Ojavee

Laupäeval peeti 52. korda Pärnu tänavasõit, mis oli ühtlasi Eesti meistrivõistluste II etapp kriteeriumisõidus. Võidu sai Mart Ojavee.

Ratturid  võistlesid 1,5 km pikkusel ringil, kus igal kolmandal ringil jagati vahefiniši punkte esimestele 5, 3, 2, 1. Lõpufinišis jagati punkte topelt.

Meeste eliitklass ja alla 23-aastased ratturid läbisid ringi 27 korda. Olukorda suutsid taktikaliselt väga hästi kontrolli all hoida Jaan Kirsipuu ja Ojavee  võistkonnast  Champion System. Ojavee sai punkte kaheksast vahefinišist ja teenis kokkuvõttes võidu. Järgnesid Läti rattur Ivo Vilumovs ja Kirsipuu.

Alla 23-aastaste klassis oli parim Joonas Jõgi. Eesti kriteeriumisõidu meistrisarja üldliider pärast kaht etappi on Joonas Jõgi. Naistest on liider Liisi Rist, kes võitis ka Pärnus.

Kriteeriumisõidu Eesti meistrivõistluste kolmas etapp toimub Viljandis 8. mail ja neljas etapp Elvas 14. mail. Eesti meister selgub kolmelt paremalt etapilt saadud punktide põhjal.

Pühapäeval stardib esinduslik seltskond eesotsas Kirsipuu ja Ojaveega Püha Loomaaia XI Rattarallil Pärnus. 76km pikkusele võidusõidule antakse start kell 12 päeval Audru ringrajal.