Pavel Loskutov sai Riia maratonil kolmanda koha

Eesti parim maratonijooksja Pavel Loskutov (pildil) saavutas täna toimunud Riia maratonil kolmanda koha ajaga 2:21.32. Margus Pirksaar sai 7. koha ajaga 2:36.02. Maratoni võitis marokolane Slimani Benazzouz ajaga 2:17.33. Teise koha sai keenlane Johntson Changvony 2:19.05-ga. Naiste arvestuses võitis valgevenelanna Marina Damantseviča ajaga 2:38.16. Teisena lõpetas tema kaasmaalanna Volna Malevic 2:38.50-ga. Kolmandana jõudis finišisse venelanna Ņina Podnebesnova ajaga 2:42.51.

92. Priit Talu 3:22.52

Samas toimunud poolmaratoni võitis lätlane Valerijs Žolnerovičs ajaga 1:05.40. Teine koht jäi samuti Lätisse, selle võttis Jānis Višķers 1:08.12-ga. Kolmanda koha sai venelane Juri Vinogradov ajaga 1:10.10. Parima eestlasena sai KJK Saare sportlane Ando Õitspuu 9. koha ajaga 1:13.25. Naistest kuulus poolmaratoni kaksivõit keenlannadele. Esikoha saavutas Tartu jooksumaratoni võitnud Irene Chepkirui ajaga 1:14.04. Usila Koech kaotas talle 45 sekundit. Kolmandana lõpetas Inna Poluškina Lätist 1:16.54-ga.