Rakvere talvemaratoni läbis 14 jooksjat

Pühapäeval 13. jaanuaril startis Vinni-Rakvere Talvejooksusari, millel  lisaks 10 km distantsile oli tänavu esimest korda kavas ka maraton. Selle karmi katsumuse -7 kraadises külmas võttis ette 15 jooksjat, kirjutab Jooksuportaal.

Võitis koduradadel jooksnud Erkki Etverk (pildil) tulemusega 3:12.48. Peeter Kand kaotas talle 22.48ga ja Ivo Põld 27.36ga.ast 3:40.24-ga. Kolmest startinud naisest lõpetas maratoni kaks, mis tähendab, et kokku lõpetas maratoni 14 jooksjat. Naistest parimaks osutus Pille Saluvere ajaga 4:14.04.

10 km distantsi lõpetas 25 jooksjat. Meestest tuli esimeseks juunioride klassi kuuluv Taavi Kilki ajaga 39.19. Naistest oli kiireim samuti juunioride klassi kuuluv Laura Kallas 46.05ga.