Rapla-Kehtna maanteejooksu võitsid Rauno Laumets ja Olga Andrejeva

Meeste esikuuik. Foto: Kaia Kuusmann
28. juulil toimus Raplas 11,3 kilomeetri pikkune Konsumi Rapla-Kehtna maanteejooks, mille võitis meestest Rauno Laumets ja naistest Olga Andrejeva. Laumets läbis distantsi ajaga 38.12. Tema järel sai teise koha Jaanus Kallaste 38.57-ga, kolmas oli Elar Vulla 39.18-ga. Esikuuikusse jõudsid veel juba M50 klassis võistlev vanameister Ago Veilberg, Deniss Košelev ja Tanel Levkoi.
Naiste parimal Olga Andrejeval (Stamina SK) kulus võistlusmaa läbimiseks aega 44.21. Tulemus andis talle üldjärjestuses 17. koha. Teisena lõpetas FB Jooksmise esindaja Kristiina Verevmägi 46.24-ga ja kolmandana Anu Teppo 48.13-ga. Kokku jõudis põhidistantsil finišisse 124 jooksjat. Lisaks toimus 3 km jooks ja lastejooksud. Liikumisega käib käsikäes ka hea toitumine, jooksude vahel sai maiustada Rapla I koduküpsetiste kohvikus.