Rapla Selveri Suurjooks kutsub kepikõndi harrastama!

pilt_4

27. mail toimub kuuendat korda Rapla Selveri Suurjooks, rajale oodatakse nii jooksjate paremikku, käijaid, kepikõndijaid, aga ka lapsevanemaid vankritega. Sellel aastal pööratakse eraldi tähelepanu kepikõndijatele, kellele korraldatakse eelnevalt ühistreeninguid ja laenutatakse käimiskeppe ka Suurjooksul. 5 kilomeetrit on nii ilusal rajal kõigile jõukohane.

„Kepikõnd on mõnus liikumisharrastus kõikidele, sest sobib nii vähetreenitud inimesele kui ka neile, kes soovivad harjutada suurema koormusega. Treeninguks läheb vaja vaid paari käimiskeppe, mugavaid jalanõusid, sportlikku riietust ja eelkõige liikumisrõõmu,“ innustab Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont kõiki tulema 14. ja 21. mail ühistreeningutesse ning 27. mail Rapla Selveri Suurjooksule kepikõndi harrastama.

Oleme mõelnud ka neile, kel endal puuduvad käimiskepid, kuid soovivad tulla imelist Rapla linna avastama. Meie koostööpartnerid tulevad 27. mail kohapeale ja laenutavad soovijatele enne algust käimiskeppe. Nii nagu kõikidel spordialadel, on ka kepikõnni puhul oluline tähelepanu pöörata õigele tehnikale. Selleks oleme kutsunud kohapeale Rene Meimeri, kes enne starti jagab teadmisi õigest tehnikast ja harjutustest keppidega ning esindatud on ka Eesti Kepikõnni Liit,“ tutvustab Donatas võistluspäeval toimuma hakkavat.

Lisaks ootame 14. mail ja 21. mail algusega kell 19.00 kepikõnni ühistreeningutesse, mis on kõikidele soovijatele tasuta. Alguspunktiks on Rapla Sadolin Spordihoone taga olev terviserada. Ühistreeningud on ideaalne võimalus, et saada enne VI Rapla Selveri Suurjooksu nõuandeid ja nautida esmaspäeva õhtut värskes õhus sportlikult või sootuks saada esimesed teadmised kepikõnnist. 14. mail juhendab trenni Ilvi Pere, kes kõikidele soovijatele laenutab ka käimiskeppe. 21. mail juhendavad trenni Ilvi Pere ja Rene Meimer ning kohapeal jagab kõikidele soovijatele käimiskeppe BungyPump. Täpsema info ürituste kohta leiad Facebookist, otsi ülesse endale sobival kuupäeval/kuupäevadel üritus „Kepikõnni ühistreening Raplas“.